בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
זאבי: השיחות על ההצעה הירדנית מצרית- מו"מ תחת אש 
 
 
חדשות  נענע

השר זאבי מדגיש כי אינו מתנגד להצעה אלא דבק בעיקרון הצודק שאין מנהלים מו"מ תחת אש; ביום ראשון יצא פרס לסבב שיחות במצרים ירדן וארה"ב כדי להבהיר את הסתייגויות ישראל להצעה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

השר רחבעם זאבי מביע הבוקר (שישי) התנגדות חריפה למהלך הישראלי בעניין היוזמה ירדנית מצרית.
 

ביום ראשון יצא שר החוץ, שמעון פרס, לסבב פגישות במצרים ירדן וארצות הברית כדי למסור את רשימת ההסתייגויות של ישראל להצעה הירדנית-מצרית.

לדברי זאבי מדובר בהפרה של הבטחת המממשלה לא לנהל משא ומתן תחת אש. כמו כן הוא הסביר את התנגדותו בכך שהיוזמה הזו לא נדונה בממשלה ובקבינט.

השר זאבי הדגיש בראיון לקול ישראל כי אין מדובר בסירוב ליוזמה המצרית-ירדנית אלא בדבקות בעיקרון הצודק שאין מנהלים מו"מ תחת אש. למרות זאת הבהיר זאבי כי הוא מאמין בשרון וימשיך ללכת איתו בדרכו בלי הירהורים שניים.
 

הבהרות ישראל להצעה המצרית-ירדנית

בשיחות במסגרת מסעו של פרס הוא יבהיר בין היתר, שישראל מעוניינת לחזור למשא-ומתן רק אחרי הפסקה מוחלטת של הטרור, כי היא מתנגדת לדרישה להקפיא את הבניה בהתנחלויות. כמו כן ימסור שר החוץ שהמגעים לא ייחודשו על בסיס הצעות קמפ-דיוויד. שרון ופרס ייסרבו גם להציב תאריכי יעד להשלמת הסדר-הקבע.

מזכיר המדינה האמרקני, קולין פאוול, אמר הלילה כי ההצעה הירדנית-מצרית יכולה להוות בסיס להתקדמות לעבר שיחות שלום בין ישראל לבין הפלסטינים.
 
 

רוצים לדבר על זה?
בואו לפורום אקטואליה בנענע


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by