בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון: הרשות אחראית לירי המרגמות  
 
 
חדשות נענע 

חמישה נערים נפצעו הערב מפצצות מרגמה בנצר חזאני; בהודעה, שהתפרסמה בשם הפתח, נמסר כי הארגון נוטל עליו אחריות לירי מרגמות אתמול ברצועה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, ושר הביטחון, בנימין בן אליעזר, הטילו הערב (שבת) את האחריות למתקפות המרגמות ברצועה בסוף השבוע על הרשות הפלסטינית. שרון חזר והדגיש כי ישראל לא תחזור לנהל משא ומתן תחת אש.

 
לדברי בן אליעזר, בפגישות הבטחוניות שהתקיימו השבוע התחייבו הפלסטינים להוריד את רמת האלימות ולהפסיק את ירי המרגמות. הוא הוסיף כי ישראל תמשיך לפעול נגד מבצעי הפיגועים ושולחיהם.

חמישה אזרחים ישראלים נפצעו אחר הצהריים עקב נפילת פצצות מרגמה על היישוב נצר חזאני ברצועת עזה. אחד מהפצועים נפגע באורח בינוני, השאר באורח קל.

שתי פצצות נפלו בתוך היישוב, בסמוך מאוד למועדון נוער. למקום הוזעק מסוק של חיל האוויר. הפצועים הם נערים בני 14 עד 17.

בשעה שנפלו הפצצות היו במועדון 20 בני נוער, ששיחקו בו. המבנה ניזוק ודם הפצועים הכתים את הרצפה ואת הקירות. הם פונו לבית החולים סורוקה בבאר שבע לאחר שקיבלו טיפול רפואי ראשוני.
 

ירי מרגמות בתגובה לחיסול ארבעת פעיל הפתח

בהודעה שפורסמה היום בשם הפתח, נמסר כי הארגון נוטל על עצמו אחריות לירי המרגמות אתמול על ניסנית וכפר דרום. עוד נמסר בהודעה, כי הירי הוא תגובה על חיסולם של ארבעת פעילי הארגון השבוע בפיצוץ מטען. זאת למרות הכחשות צה"ל למעורבות באירוע.

הודעה זו היא הראשונה מסוגה בשביל הפתח, הכפוף לרשות הפלסטינית. הארגון לא נטל אחריות רשמית לירי מרגמות עד כה.


 
 

ידיעה קודמת בנושא

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by