בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב מתכוננת למתקפה של האקרים סינים 

ארה"ב מתכוננת למתקפה של האקרים סינים

 
 
חדשות נענע 

השבוע הראשון של מאי הוכרז כמועד להתקפות של האקרים סינים על אתרים אמריקאים; האקרים אמריקאים כבר הזהירו את הסינים: "אל תתחילו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המתח הרב בין סין לארה"ב עלול לעבור גם אל הסייבר ספייס. מומחים לאבטחת מחשבים בארה"ב הזהירו מפני התקפות של האקרים סיניים שאיימו לתקוף אתרים אמריקאים בשבוע הקרוב.
 
מרכז ההגנה על תשתיות של האף.בי.איי (NIPC) מוסר כי ההאקרים הסיניים יבצעו את ההתקפות בימים בעלי משמעות ציבורית: ה-1 במאי, יום הנוער המצויין ב-4 במאי ויום השנה השני להתקפה הלא מכוונת של ארה"ב על השגרירות הסינית ביוגוסלביה.

ההאקרים הסינים כבר השחיתו מספר אתרים בארה"ב, והחליפו את התוכן המקורי שלהם בחומרים אנטי אמריקאים ופרו סינים. הפורצים השאירו באתרים מסרים כגון: "לכבודו של הטייס וואנג", המתייחסים לטייס הסיני שנהרג בהתנגשות עם מטוס הביון האמריקאי, ב-1 באפריל.

האקרים אמריקאים כבר פרצו בתגובה לאתרים רשמיים של ממשלת סין, והשאירו שם מסרים משלהם. "אל תנסו אפילו לשחק את המשחק הזה", איים אחד ההאקרים האמריקאים באתר סיני.

אבל מעבר להתגרויות, החשש האמריקאי הוא שההאקרים הסינים יפילו את האתרים האמריקאים באמצעות "וירוסי תולעת", כפי שאירע בשנה שעברה לאתרים של סי.אן.אן ויאהו!. האתרים אותם עלולים הסינים לתקוף הם אתרים רשמיים של ממשלת ארה"ב אך גם אתרים מסחריים ואפילו מחשבים פרטיים שיש להם חיבור מהיר לאינטרנט. הרשויות ממליצות לכל בעלי האתרים והמחשבים לוודא שתוכנת האנטי-וירוס שלהם פועלת.

עם זאת, מומחים אחרים טוענים כי לא מדובר בסכנה רצינית. "מלחמת האון-ליין ביננו לבין סין דומה להתקפות של ישראלים ופלסטינים זה על זה באינטרנט. זוהי דרכם של צעירים לבטא את עצמם".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by