בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרס נפגש עם מובראק בקהיר 
 
 
חדשות נענע 

"קדרו פני השמיים על רקע גל הפיגועים של הימים האחרונים" אמר פרס עם נחיתתו במצרים. פרס הוסיף כי יש לו ספק אם ההנהגה הפלסטינית יכולה או רוצה להילחם באלימות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר החוץ, שמעון פרס, יצא הבוקר (ראשון) לביקורים במצרים, ירדן וארה"ב. לקראת פגישותיו המדיניות עם מנהיגי ירדן ומצרים, שיעסקו בעיקר בהפסקת האלימות, ביקש פרס להנמיך את הציפיות מהן.
 
שר החוץ אמר את הדברים בראיון לקול ישראל בסוף השבוע. הוא ישיב היום לנשיא מצרים, חוסני מובארק ולמלך ירדן עבדאללה, על יוזמתם המשותפת לקטיעת מעגל האלימות הפלסטיני-ישראלי.

כפי שפורסם, ישראל הגיבה בחיוב על עצם היוזמה, אך היא מבקשת להכניס בה שינויים, אותם הגדיר ראש הממשלה, אריאל שרון, כמייצגים את האינטרסים הישראלים. הרשות הפלסטינית הביעה התנגדות ל"הכנסת שינויים מהותיים בהצעה", כלשונה.

פרס יציע למצרים וירדן לפתוח את ההצעה לשינויים ולגבש יחד מסמך שיהיה מוסכם על הישראלים והפלסטינים. על מסמך זה תתבסס הפסקת אש בין הצדדים וחזרה לשיחות המדיניות.

מזכיר המדינה האמריקני, קולין פאוול, אמר כי ההצעה עשויה להוות בסיס להתקדמות אל עבר שולחן הדיונים המדיניים. הוא ייפגש עם שר החוץ הישראלי בביקורו בוושינגטון.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by