בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב: כוכבת NYPD תשדר ב- CNN למרות צילומי העירום 
 
 
חדשות נענע 

פרסמה הודעת תמיכה באנדריאה תומפסון שתמונות עירום שלה פורסמו ברחבי הרשת ואיימו לשבש את תוכניותיה להגיש חדשות ברשת היוקרתית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אנדריאה תומפסון, מי שכיכבה בעבר בסדרת הטלוויזיה הפופולרית NYPD , הוחתמה לפני מספר ימים על ידי הסי.אן.אן. כמגישת חדשות. תומפסון, מתברר, הצטלמה בעירום בצעירותה ותמונותיה פורסמו באתרי אינטרנט רבים.
 
עם הפרסום קראו רבים לביטול העסקתה ובאחדים מאתרי האינטרנט בארה"ב אף פורסם כי החוזה עם תומפסון נשקל מחדש ע"י הסי.אן.אן. בנוסף, עיתונאים רבים התבטאו לאחרונה נגד התופעה ואמרו כי הגשת חדשות מפי שחקנים הוא תרגיל רייטינג זול.

"אכן הצטלמתי בעירום" הגיבה תומפסון לפרסומים "עשיתי זאת כאמנות ואין בכוונתי להתנצל על דברים שהחלטתי לעשות בשנות העשרים לחיי". גם רשת החדשות לא נזעקה כפי שנהוג היה לעשות בעבר. הרשת פרסמה הודעת תמיכה בתומפסון והדגישה כי העסקתה היא חלק מהכוונה לשדר חדשות "חדשות, משופרות ודינמיות".

לפני שנתיים, בגיל 39, אחרי קריירה עשירה כשחקנית בסרטים ובסדרות טלוויזיה הפתיעה תומפסון בהחלטה לפרוש מתפקידה כבלשית ג`יל קירקנדל מ-NYPD, לוותר על הכנסה נאה ולהתחיל את דרכה העיתונאית בתחנת טלוויזיה מקומית בניו מקסיקו. בין אם בזכות יכולותיה העיתונאיות ובין אם בזכות היותה שחקנית מוכרת הגיעה מהר מאוד לליגה הלאומית. ביוני היא אמורה להתחיל להגיש ברשת המשנה "הדליין ניוז" ולדבריה אינה מבינה על מה המהומה.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by