בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט שיחררה ללקוחותיה טלאי נגוע בוירוס 

מיקרוסופט שיחררה ללקוחותיה טלאי נגוע בוירוס

 
 
שושנה פורבס, סיון.ק

דובר החברה: "תוכנת אנטי וירוס היתה אמורה להיות מותקנת על השרת, אולם משום מה לא הותקנה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מחלקת התמיכה של מיקרוסופט שיחררה ללקוחותיה טלאי תיקון (Hot Fix), שהיה נגוע בוירוס .Fun Love הטלאי הנגוע ישב על שרת החברה, שהיה זמין ללקוחות תוכניות התמיכה בתשלום פרימייר וגולד, ולא לכלל הגולשים.
 
כך מדווח המגזין קומפויוטר וורלד. 26 מהלקוחות הגדולים של החברה הספיקו להוריד את הטלאי הנגוע, לפני שהתקלה נתגלתה ולפני שהטלאי הוחלף בעותק נקי.

מיכאל ד`אמור, דובר מיקרוסופט, אומר כי "תקנות החברה בנוגע לסריקת וירוסים לא בוצעו". לדבריו, תוכנת אנטי וירוס היתה אמורה להיות מותקנת על השרת, אולם משום מה לא הותקנה.

ד`אמור מוסיף שנשלחה התראה לכל לקוחות הגולד והפרמייר להוריד גרסה עדכנית ונקייה של הטלאי. רק מספר מוגבל של טלאים נפגעו, ואף אחד מהם לא היה טלאי אבטחה, אומרים במיקרוסופט.

זו לא הפעם הראשונה שבה מיקרוסופט נפגעת מתוכנה חסרה על שרתי החברה. בסתיו האחרון פורץ הולנדי חדר לשני מחשבים, לאחר שמיקרוסופט לא התקינה עליהם טלאי אבטחה שהיא כתבה בעצמה.

ריאן רוסל, מנתח תקריות וירוסים מפורטל האבטחה סקיוריטי פוקוס (Security Focus) אומר, כי ראה דברים כאלה קורים עשרות פעמים בעבר. "זה יכול לקרות לכל אחד כמעט", הוסיף.

הוירוס Fun Love שבו הטלאי היה נגוע, אינו וירוס הרסני, אך הוא גורם לפגיעה במשאבי המערכת, וקשה להסירו לאחר שהוא מדביק את המחשב. הוא ידוע משנת 1999 ומזוהה על ידי כל תוכנות האנטי וירוס המובילות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by