בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט מתיר למדינה להמשיך ההתקשרות עם סאפ 

בית המשפט מתיר למדינה להמשיך ההתקשרות עם סאפ

 
 
חדשות נענע 

בית המשפט המחוזי בירושלים, ביטל היום את צו הביניים שנתן לפני שבועות אחדים לבקשת אורקל כנגד זכיית נס, נציגת סאפ בישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שופט בית המשפט המחוזי בירושלים, יונתן עדיאל, ביטל היום בדיון שנמשך כשבע שעות את צו הביניים שנתן לפני שבועות אחדים לבקשת אורקל כנגד זכיית נס, נציגת סאפ בישראל. 
כזכור, בכתב התביעה שהוגש לפני כשבועיים דרשה אורקל לבטל את זכייתה של נס בטענה שהמדינה שינתה את המשקל שנתנה למחיר והעדיפה את הצעתה של נס שהייתה זולה יותר, על אף שלטענת אורקל מבחינת האיכות, הצעתה טובה יותר.

בכתב ההגנה שהוגש לפני כשבוע, השיבה המדינה כי תהליך המכרז נוהל באופן קפדני ועל פי נוהל מפת"ח (מתודולוגיה, פיתוח ותחזוקת מערכות), וכי טענת אורקל בדבר פער האיכות הגבוה אינה נכונה.

עוד נכתב, כי עתירתה של אורקל לוקה בחוסר תום לב, וכי עיכבה את עתירתה במשך 45 יום שבהם ניסתה לדחוק במשרד האוצר לחתום עמה על הסכם רב שנתי לרכישת 20 אלף רשיונות למוצרי מסד נתונים של אורקל בעלות של כ-25 מיליון שקלים, וכי נתנו להבין שתמורת רשיונות אלו תוותר אורקל על העתירה.

בצמוד לכתב ההגנה מצורף תצהיר של סגן החשב הכללי באוצר, איציק כהן, ובו הוא טוען כי "החל מיום 18.2.2001, מועד מסירת התוצאות של המכרז למשתתפות, ניסתה אורקל, בעיקר באמצעות מנהליה מר משה חורב ומר רועי שטייכרמן, מנהל המגזר הממשלתי באורקל, להגיע באופן פסול להסכם רכש עם המדינה".

"אורקל ביקשה לעשות זאת תוך שהיא מנופפת ב"חרב" עצירת התהליכים בעקבות תוצאות המכרז, על ידי הגשת עתירה מנהלית, ובניסיון להניע את המדינה להתקשר עמה, תוך עקיפת חובת מכרז לצורך התקשרות זו. בכך היא ביקשה לסכל סיכויים של חברות אחרות העשויות להשתתף במכרז עתידי שאמור להיות בתחום זה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by