בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סן פרנסיסקו: עובדי עירייה יזכו למימון שינויי מין 

סן פרנסיסקו: עובדי עירייה יזכו למימון שינויי מין

 
 
חדשות נענע 

העירייה צפויה החל מחודש יולי להעניק לעובדים החפצים בכך 50 אלף דולרים לצרכי שינוי מין. סן פרנסיסקו תהיה הראשונה מערי ארה"ב לממן טיפולים מסוג זה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סן-פרנסיסקו הייתה מאז ומתמיד ידועה ברוח הליברלית שלה, אך אתמול (שני) שברו חברי מועצת העיר שיאי קדמה חדשים. מול שני מתנגדים, הצביעו תשעה חברים בעד מימון שינוי מינם של עובדי עירייה.
 
העובדים יוכלו לקבל מימון של לא פחות מ-50 אלף דולרים לטיפולים השונים כולל תרפיה נפשית, טיפול הורמונלי וניתוח לשינוי מין. החוק העירוני, הצפוי להיכנס לתוקפו ב-1 ביולי, יהפוך את סן-פרנסיסקו לעיר הראשונה בארה"ב לממן טיפולים לשינוי מין לעובדיה.

"מטרתה של חקיקה זו אינה לספק שינויים קוסמטיים לקבוצה קטנה של עובדים", כתב ב`סן פרנסיסקו כרוניקל` יוזם ההצעה, מארק לנו. "המטרה היא שוויון זכויות בין העובדים הטראנס-סקסואלים לעובדים האחרים. הם זכאים לאותו הכבוד לו זוכים כל תושבי העיר".

מחירו של ניתוח לשינוי מין מזכר לנקבה עומד בארה"ב על כ-37 אלף דולרים ומנקבה לזכר עומד על כ-77 אלף דולרים. אנליסט התקציב בעיריית סן-פרנסיסקו העריך כי העירייה תשלם כ-680 אלף דולרים בשנה על הוצאות טיפולי שינוי המין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by