בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
MSN ישראל משיקה גרסה עברית למסנג'ר 
 
 
מערכת סיון.קום

שירות המסרים המיידיים של מיקרוסופט עולה בגרסה עברית, הפועלת בתיאום עם 'הוטמייל'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
MSN ישראל השיקה השבוע את תוכנת המסרים המיידיים מסנג`ר בגרסתה העברית. שירות המסרים המיידיים של מיקרוסופט מאפשר לגולשים להתכתב ביניהם באון ליין בעברית באופן מיידי, ולקיים שיחות טלפון קוליות ממחשב למחשב או לטלפון רגיל, באמצעות רשת האינטרנט (שירות שזמין כיום רק בארה"ב ובקנדה).
 
ל-MSN מצפה עבודה קשה. החברה תאלץ להתחרות מול הפופולאריות העצומה שצברה לה תוכנת המסרים המיידים ICQ שמותקנת על מחשביהם האישיים של המוני הגולשים בארץ.

כדי לעמוד ביעדים שהציבה לפניה, תבצע MSN פעילות קידום מכירות וקמפיין נלווה. החברה מציעה לגולשים שיציגו רשימה של לפחות חמישה "חברים" איתם הם משוחחים באמצעות התוכנה, לזכות בערכת אוזניות ומיקרופון למחשב. בנוסף, הגולש שיציג עד סוף המבצע את רשימת ה"חברים" הארוכה ביותר, יזכה בשבוע של נופש זוגי בחו"ל.

שימוש בתוכנה מגלה יתרונות משמעותיים על ICQ: המסנג`ר יציבה וקלה יותר, גוזלת פחות משאבי מחשב, ובעלת ממשק נוח יותר לשימוש. יתרונות נוספים הם האינטגרציה המלאה שלה עם לשירות הדוא"ל הפופולארי הוטמייל (השייך, כמו MSN, למיקרוסופט), ובעתיד גם עם גרסת אופיס XP החדשה.

מאידך, נודע לאחרונה על וירוס מסוג תולעת, המיועד ספציפית לתוכנת המסנג`ר.

כרגע, המסנג`ר אינה מאפשרת קישור למשתמשי ICQ. עם זאת, בתקופה האחרונה מנסה מיקרוסופט לקדם פרוטוקול אחיד, לכל תוכנות המסרים המיידיים, שיאפשר קישור ביניהם.

"ההשקה של תוכנת המסנג`ר מהווה נקודת מפנה ונדבך משמעותי נוסף בשירותים שמציע MSN ישראל לקהל הגולשים הישראלי בשפה העברית. המסנג`ר מצטרף לשירות הדואר האלקטרוני הוטמייל, שעבר אף הוא הסבה וגיור מלאים לעברית", אמר מנכ"ל MSN ישראל, דורון ליבשטיין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by