בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שימוש חופשי בבילון לעוד חודש בלבד 

שימוש חופשי בבילון לעוד חודש בלבד

 
 
מערכת סיון.קום

לפני כחודש הכריזה החברה על מודל עסקי חדש שעיקרו שינוי מודל ההכנסות שלה; היום הודיעה החברה על השלמת סבב גיוס של 1.7 מיליון דולר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בבילון מתכוונת להתחיל השבוע להפעיל מנגנון שעון שיתיר למשתמשים להשתמש בתוכנה באופן חופשי במשך 30 הימים הבאים בלבד. משתמש שיפעיל את בבילון ויתחבר לאינטרנט, יתבקש לעדכן את התוכנה ולשלם עבורה לאחר שלושים ימי שימוש חופשי.
 
לפני כחודש הכריזה בבילון על מודל עסקי חדש שעיקרו שינוי מודל ההכנסות שלה. החברה הודיעה, כי היא מתכוונת להפסיק את הפצת התוכנה בחינם במתכונתה הנוכחית. גרסת Babylon-Pro תעלה 19.95 דולר לשנתיים או 12.95 דולר לשנה, מחירים אלו הינם מחירי מבצע לתקופת זמן מוגבלת.

בנוסף החלה בבילון בהסדרת השימוש בתוכנה לחבורת וארגונים על ידי מכירת רשיונות שימוש. עד כה אפשרה בבילון לארגונים להשתמש בתוכנה בחינם, על ידי הורדה עצמאית של התוכנה על ידי עובדים, למרות שתנאי הרשיון לא התירו לארגונים שימוש חופשי בגרסה.

בבילון תאפשר גם להתקין גרסת ניסוי חינם, שתהיה מוגבלת בהשוואה לתוכנה הרגילה. גרסת החינם תכיל פרסומות, תכיל מילון בסיסי מוגבל ולא תאפשר הורדת מילונים נוספים.

היום הודיעה החברה על השלמת סבב גיוס של 1.7 מיליון דולר ממשקיעים קיימים בחברה. בעלי המניות העיקריים של בבילון הינם: משוב מחשבים בע"מ מקבוצת פורמולה (כ- 25 אחוזים), מוניטין תקשורת שבשליטת אליעזר פישמן (כ- 20 אחוזים); היזם, אמנון עובדיה (כ- 18 אחוזים), והיתרה בידי מספר משקיעים נוספים.

מנכ"ל החברה רואי מכנס ציין, כי החברה מצפה לרשום למעלה מ- 100,000 לקוחות פרטיים משלמים בישראל בשנה הקרובה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by