בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אריקסון ישראל: נגדיל הפעילות בשוק התקשורת  

אריקסון ישראל: נגדיל הפעילות בשוק התקשורת

 
 
מערכת סיון.קום

במפגש עיתונאים שערכה החברה היום ברמת גן, הצהיר בו אנדרסון, מנכ"ל אריקסון ישראל: "ישראל מוכנה לדור השלישי בטלפונים הסלולאריים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת אריקסון ערכה הבוקר מפגש עיתונאים לטובת חשיפת מיצג המסע הבינלאומי של אריקסון בנושא הדור השלישי.
 
"חברת אריקסון העולמית צמצמה לאחרונה את כוח האדם שלה בכ 12 אלף עובדים", פתח בו אנדרסון, מנכ"ל אריקסון ישראל, את המפגש. "אנו עתידים להגיע לקיצוץ של כ 2 מיליארד דולר השנה. עם זאת נערכת אריקסון ישראל בימים אלה לתהליך התרחבות החברה וגידול בפעילותה בשוק התקשורת הישראלי".

במפגש חשפה אריקסון את תוכניותה לעידן הדור השלישי, אולם חזרה והדגישה כי כבר היום עושות חברות הסלולאר המקומיות צעדים חשובים לקראת תחילת עידן דור ה 2.5 , דור ה GPRS.

"לא ניתן לעבור ישירות ליישום טכנולוגיית הדור השלישי מבלי לעבור דרך טכנולוגיית ה GPRS", אמרה אחת מנציגות החברה, "ההתנסות, העבודה סביב טכנולוגיה חדשה יש בה משום לקדם באופן משמעותי את המפעילות הסלולאריות".

לאחרונה זכתה חברת אריקסון בחוזה להתקנת ציוד GPRS ברשת אורנג` ומדבריו של דני סגל, מנהל שיווק ומכירות בחברת אריקסון נמסר כי בחודשים יולי-ספטמבר עתידים להיות מושקים בארץ שני מכשירים תומכי GPRS ברשת אורנג`.
מכשירים אלו הינם ה R520 וה T39.

כמו כן עתידה אריקסון להשיק בחודש יוני הקרוב מודול מצלמה אשר עתיד להתחבר לטלפון הנייד ויאפשר שליחת תמונות יחד עם הודעות SMS. מודול מצלמה זה יהיה זמין לעת עתה רק ברשת אורנג`.

חידוש נוסף עליו הכריזה אריקסון עוסק במכשיר ה T68 אשר עתיד להיות מושק עד סוף השנה ויאפשר שליחת הודעות בפורמט MMS אשר הינו הדור הבא של שליחת הודעות מולטימדיה באמצעות מכשיר הטלפון הנייד.

"בעולם כיום קיימים כבר פתרונות דור שלישי", אומר סגל, "ואני מעריך כי עד אמצע שנת 2002 נוכל לראות מכשירים בארץ אשר יעבדו בטכנולוגיית הדור השלישי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by