בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
איימסטר תובעת את איגוד חברות התקליטים 

איימסטר תובעת את איגוד חברות התקליטים

 
 
חדשות נענע 

התביעה הוגשה בעקבות פנייה של RIAA לאיימסטר, לחסום החלפת שירים מוגנים בזכויות יוצרים; RIAA: איימסטר מעדיפים להפגש בבית משפט; איימסטר: RIAA התחילו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת איימסטר (Aimster) הודיעה אתמול כי הגישה תביעה נגד איגוד חברות התקליטים האמריקאי בבית המשפט המחוזי בצפון ניו יורק. מטרת התביעה היא הצהרתית: הכרזה של בית המשפט, כי איימסטר אינה מפירה זכויות יוצרים, כך מדווחת סוכנות הידיעות רויטרס.
 
איימסטר היא תוכנה להחלפת קבצים, וביניהם קבצי מוסיקה, על גבי תוכנת המסרים המיידיים AOL Instant Messnger של תאגיד AOLTW. "ה-RIAA שלח מכתב שאומר, שאיימסטר זהה לנאפסטר, ושאנחנו צריכים לחסום החלפת קבצים באותה דרך, או שהם יפנו לערכאות משפטיות", אמר מנכ"ל איימסטר, ג`וני דיפ. בתחילת מרץ, חויבה נאפסטר על ידי בית המשפט המחוזי בקליפורניה לחסום החלפה של שירים המוגנים בזכויות יוצרים, לפי רשימות שיסופקו על ידי חברות התקליטים.

דוברת RIAA, אמי ווייס, אמרה שהאיגוד טרם קיבל עותק של התלונה. "ניסינו להפגש עם הנהלת איימסטר, אבל הם ביטלו פעמיים", אמרה ווייס. "כנראה שהם מעדיפים להתדיין בבית משפט מאשר לפתור את העניין בינינו".

פרקליט איימסטר, ג`ורג` קרפינלו, אומר ש-RIAA אים על איימסטר בהתדיינות משפטית, ועל כן פנתה איימסטר לבית המשפט. קרפינלו הוא שותף במשרד עורכי הדין בויס, שילר ופלקסנר. דיוויד בויס, שותף בכיר באותו משרד, הוא פרקליטה של נאפסטר, בתביעת זכויות היוצרים נגדה, שהוגשה על ידי RIAA וחברות התקליטים.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by