בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ביקורת מצד מרצ והרשות הפלסטינית על מאחז חדש בשטחים 

ביקורת מצד מרצ והרשות הפלסטינית על מאחז חדש בשטחים

 
 
חדשות  נענע

תושבי בית אל הקימו מאחז חדש לזכרו של אסף הרשקוביץ'; אבו-עלא: זהו מסר ישיר של שרון מביקורו בעופרה; שריד: המאחז הוקם בניגוד למחויבות הממשלה לאזרחי ישראל ולגורמים בינלאומיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יושב ראש המועצה המחוקקת הפלסטינית, אבו עלא, מגנה היום (שישי) את הקמת המאחז במקום שבו נורה למוות אסף הרשקוביץ מעופרה בידי מתנחלים מבית אל.
 
אבו-עלא טוען כי המאחז שהקימו הלילה מתנחלים פוגע פגיעה קשה המאמצים הבינלאומיים להשיב את השקט לאזור ולחדש את התהליך המדיני. לדבריו, מדובר בהמשך ישיר למסר שהעביר ראש הממשלה, אריאל שרון, בכינוס הקבינט המדיני בטחוני בהתנחלות עופרה.

יושב ראש מרצ, יוסי שריד, תובע מראש הממשלה שרון לפנות מיד את המאחז באומרו כי הקמת המאחז עומדת בסתירה למחויבות הממשלה לאזרחי ישראל ולגורמים בינלאומיים, כי לא יוקמו בשטחים התנחלויות חדשות. חבר הכנסת מוסי רז ממרצ אומר כי יתלונן במשטרה על השגת גבול אם הממשלה לא תסיר את המאחז.

יוסי ביילין ממפלגת העבודה קורא לשרי מפלגתו לתבוע מראש הממשלה להפסיק מיידית את הפרובוקציה, כלשונו, בהנחלות החדשה שהוקמה הלילה. מועצת יש"ע מבהירה כי מדובר במאחז מחאה, כלשונה, על הדרדרות המצב הבטחוני.
 

רוצים לדבר על זה?
בואו לפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by