בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צה"ל נכנס לשטחי הרשות בבית ג'אלה 
 
 
חדשות נענע 

על פי מקורות ברשות, בחילופי האש הכבדים שהתנהלו הבוקר באזור בית לחם פלסטיני אחד נהרג וכ- 20 נפצעו; חייל צה"ל נפצע קל. תא"ל גנץ: זו היתה פעולה טקטית בלבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צה"ל נכנס הבוקר (ראשון) לשטח הרשות הפלסטינית בבית ג`אלה שבבית לחם. במקום התנהל קרב יריות עם פלסטינים חמושים. חייל צה"ל נפצע קל מאוד; פלסטיני אחד נהרג וכ- 20 נפצעו.

 
לאחר שעה קלה יצאו חיילי צה"ל מהשטח הפלסטיני, לאחר שתפס מספר עמדות שולטות ומבנים בשטח. מפקד כוחות צה"ל באזור יהודה ושומרון, תא"ל בני גנץ מסר, כי מדובר בפעולה טקטית בלבד של צה"ל שנגזרה מהירי הפלסטיני לעבר כוחות צה"ל משטח זה בשעות הבוקר; עוד הוסיף גנץ, כי לא תוכנן כל כיבוש או השתלטות ממושכת על שטח פלסטיני.

חילופי אש קשים בין צה"ל לפלסטינים החלו סמוך לכביש המנהרות ובית ג`אלה, כשאש פלסטיני נפתחה אל עבר מטרות ישראליות. אירועי ירי נרשמו גם ברצועת עזה.

צה"ל השיב באש כבדה אל מקורות הירי. לא דווח על נפגעים לכוחות הישראלים, פרט לחייל שנפגע קל מאוד בידו, אך לא כתוצאה מן הירי. הפלסטינים דיווחו על הרוג וכעשרים פצועים, וכן על נזקים לבתים בכפר בית ג`אלה משמונה פגזי טנקים. דווח גם על שוטרים פלסטינים בין הפצועים.

חילופי ירי פרצו גם במתקן התיאום והקישור (DCO) בהר גילה, הסמוך לכביש המנהרות. גם שם לא דווח על נפגעים. צה"ל סגר את כביש המנהרות, המחבר את אזור יהודה וגוש עציון לירושלים, לתנועת כלי רכב.

הפלסטינים ירו אל עבר כוח צה"ל באזור התעשייה בנווה קלים ברצועה. במקום התפתחו חילופי אש כבדים. לא דווח על נפגעים. לפנות בוקר התפוצץ מטען חבלה ליד מסגד בדרך לנצרים ונורו יריות על חיילי צה"ל. לא היו נפגעים גם באירועים אלו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by