בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לראשונה בהיסטוריה האירוויזיון גם באינטרנט 

לראשונה בהיסטוריה האירוויזיון גם באינטרנט

 
 
אורן ליברמן, סיון.קו

תחרות האירוויזיון שתיערך השבוע בדנמרק תשודר לראשונה בהיסטוריה באינטרנט ; חמש מצלמות יאפשרו זוויות שונות של הבמה ומאחורי הקלעים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גולשי האינטרנט יוכלו ליהנות לראשונה בהיסטוריה של תחרות הארוויזיון, גם משידורה באתר התחרות הרשמי. מצלמות מיוחדות מוקמו בקדמת הבמה, מאחורי הקלעים, בחדר הירוק ועוד.
 
לאחר ניצחון האחים אולסן בשנה שעברה החליטו הדנים לערוך את הטקס הגדול ביותר שנערך אי פעם, לשם כך שכרו את האיצטדיון הגדול בדנמרק והכינו אותו במיוחד לאירוע. אך המקום והשידורים באמצעי התקשורת הקיימים לא הספיקו לדנים, הם החליטו שיש להגדיל את הרייטינג גם באמצעות שידור באינטרנט.

מארגני האירוע חברו לאתר "יאהו!" וביחד הציבו חמש מצלמות מיוחדות במקומות שונים. הראשונה בעריכת הבמאי דרכה ניתן יהיה לראות את שידור התחרות כפי שזה מופיע בטלוויזיה. השניה ל"קלוז אפ" על הבמה, השלישית מאחורי הקלעים (חדר איפור, ריאיונות ועוד), הרביעית בזירת השיפוט והקהל והחמישית בעמדת יאהו! מאחורי החדר הירוק. המבקרים באתר בזמן התחרות יוכלו לבחור כיצד הם רוצים לראות את הטקס.

המקדימים שבמבקרים יכולים לראות כבר היום את האיצטידיון באמצעות מצלמה מיוחדת, האתר ממליץ להתחבר בשעות הלילה כאשר אורות הבמה דולקים. התחרות תשודר ב12 למאי.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by