בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הערב: האירוויזיון ה- 46 

הערב: האירוויזיון ה- 46

 
 
חדשות נענע 

נציגי ישראל ערכו הכנות אחרונות לביצוע השיר "אין דבר" - בצל סכנת הדחה הערב מהתחרות של השנה הבאה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שלושים וחמש אלף איש באיצטדיון פארקן ועוד כמה מיליונים ברחבי אירופה ובארץ ייצפו הערב (שבת) בתחרות האירוויזיון ה- 46 במספר המתקיימת השנה בקופנהאגן שבדנמרק.

 
בארוויזיון ייתחרו השנה 23 מדינות, ביניהן כמובן גם ישראל – אבל גם זה מתברר עלול להשתנות מהשנה הבאה. עקב הניקוד הנמוך שקיבלה אשתקד להקת "פינג פונג" חייבת ישראל לצבור השנה ניקוד גבוה ולעבור את המקום ה- 15, זאת כדי להבטיח את השתתפותה בתחרות הבאה.

עם זאת, איום ההדחה, עושה רושם, לא ממש יפריע לטל סונדק המייצג את ישראל בתחרות. סונדק, ששני מאבטחים הוצמדו לו השבוע ערב התחרות, יבצע את השיר החמישי בתחרות "אין דבר", שנכתב בידי שמרית אור ויאיר קלינגר.

בתוך כך, השבוע פורסם כי ארגון פוליטי מקומי קרא להדיח את ישראל מהתחרות עוד בטרם תתחיל. ראשי הארגון טענו כי בשל מדיניותה של ישראל נגד הפלסטינים בשטחים אין זה ראוי שהיא תיוצג במפעל האירופאי. אולם עד כה לא התקבל כל רמז שדרישת הארגון עשויה להתקבל.

אז אם הכל יעבור כשורה, יחל האירוע – אחד מנכסי צאן הברזל שעוד נותרו על כנם ביבשת, בשעה 22:00ויועבר החל מהשעה 21:30 בערוץ הראשון בהנחיית יואב גינאי וצוות אורחים ביניהם לינור אברג`יל ויובל כספין.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by