בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שני חיילים נפצעו מרימונים שהושלכו לעבר עמדת צה"ל 
 
 
חדשות נענע 

בתגובה, הרס צה"ל עמדה של המשטרה הפלסטינית. בשתי התקפות אחרות על כוחות צה"ל ברצועה, לא היו נפגעים.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שני חיילי צה"ל נפצעו הבוקר (שישי) מהתפוצצות רימונים, שהושלכו לעבר עמדה של צה"ל בגוש קטיף. אחד החיילים נפצע בינוני, ואילו השני לקה בהלם, ומצבו קל. החיילים טופלו בשטח, ופונו מאוחר יותר להמשך הטיפול. ארגון "החזית הדמוקרטית" נטל על עצמו את האחריות לפיגוע.
 
עוד בגוש קטיף: לפנות בוקר נזרק רימון נגד טנקים אל מוצב יקינטון, סמוך לנווה דקלים. באירוע אחר, הופעל מטען צד נגד כוח צה"ל שהיה בפעילות מבצעית על גדר המערכת, צפונית למחסום סופה. בשני האירועים לא היו נפגעים, ולא נגרם נזק.
 

צה"ל השמיד את העמדה

מתחקיר ראשוני עולה, כי מכונית פלשתינית עצרה ליד עמדת צה"ל שעל כביש כפר דרום-חאן יונס, המשותף לפלסטינים ולישראלים. מן המכונית יצאו שני פלסטינים, שהשליכו רימונים לעבר העמדה, חזרו לרכבם, ונמלטו למתחם של המשטרה הפלסטינית, סמוך לדיר אל בלח.

בתגובה להשלכת הרימונים, חדרו טרקטורים וטנקים של צה"ל לשטח הרשות, והרסו את המתחם אליו נמלטה מכונית המפגעים, שכלל עמדה ותעלות ירי.

תקיפה נוספת של צה"ל התבצעה הלילה, ובמהלכה הפגיזו ספינות טילים של חיל הים בסיס אימונים של כוח 17, המשמר הנשיאותי של ערפאת, בדיר-אל-בלח. מקורות בטחוניים מסרו, כי התקיפה התבצעה, כיוון שבמקום מתוכננים פיגועים כנגד ישראלים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by