בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אביו של חייל חטוף: להעמיד את ח"כ טיבי לדין 

אביו של חייל חטוף: להעמיד את ח"כ טיבי לדין

 
 
חדשות נענע 

זאת בעקבות דבריו של טיבי, לפיהם החיזבאללה נאלץ לחטוף את החיילים בגלל טיפשותה של ממשלת ישראל. אברהם: "להוציא את מפלגתו מחוץ לחוק". טיבי בתגובה: "בסך הכל הבעתי את דעותי הלגיטימיות"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיים אברהם, אביו של החייל החטוף, בני אברהם, פנה בסוף השבוע לשופט, מישאל חשין, בכדי להביא להעמדתו לדין של ח"כ, אחמד טיבי. כמו כן, פנה אברהם לחשין, יו"ר ועדת הבחירות המרכזית, בכדי להוציא את מפלגתו של טיבי מחוץ לחוק.
 
חיים אברהם, חבר בועדת הבחירות המרכזית, התרעם על טיבי בשל התבטאותו של הח"כ בראיון, שפורסם בסוף השבוע בעיתון כול אל-ערב, היוצא לאור בנצרת. "החיזבאללה נאלץ לחטוף את החיילים הישראלים בגלל דרך המחשבה של ההנהגה הישראלית וטיפשותה", אמר טיבי, שהגדיר את החיזבאללה כארגון לגיטימי הפועל לשחרור אדמות כבושות.

עוד אמר ח"כ טיבי, כי ישראל היא זו שהמציאה את תופעת החטיפות. הוא קרא לממשלה להחזיר ללבנונים את חוות שבעא (הר דב) ולשחרר את כל האסירים הלבנונים.

"מר טיבי בהתבטאויותיו פועל כנגד אושיות קיומה של המדינה ומסייע לאויבנו להשיג את מטרתם", כתב אברהם לחשין. "לא ייתכן שנישאר אדישים לאות ביטויי הזדהות עם מבקשי רעתנו, המצדיקים את חטיפת בני ומסיתים את הציבור הערבי-ישראלי נגד היהודים. בנימה אישית, כחבר ועדת הבחירות של הכנסת, בלתי אפשרי עבורי לשבת עם נציג מפלגה המשבחת את מבצעי חטיפתו של בני"
 

טיבי: עושים עלי 'עליהום'

אתר Ynet מדווח, כי לדבריו של טיבי, הוא התכוון לכך החטיפה באה בעקבות סירובה של ישראל לשחרר את האסירים הלבנונים. "יש לי אמפטיה אנושית למשפחות החטופים. בדברי ציינתי עובדה הסטורית ופוליטית", אמר טיבי והוסיף כי התקשורת עושה עליו `עליהום`.

בתגובה למכתבו של אברהם אמר טיבי: "צר לי על התגובה הנמהרת הזו, אין מקום לפסילה. בסך הכל הבעתי את דעותי הלגיטימיות באופן דמוקרטי".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by