בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
'דגימה' מהסרט 'שר הטבעות' הוקרנה בקאן  

'דגימה' מהסרט 'שר הטבעות' הוקרנה בקאן

 
 
חדשות נענע 

למרות הסכנה שקוראים פוטנציאלים יעדיפו לצפות בסרט ולא לקרוא את הטרילוגיה הקסומה והגאונית של טולקין, ההיסטריה כנראה מתחילה. הטרילוגיה הקולנועית צפויה לעלות להפקה 270 מיליון דולרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא בטוח שעל זה חלם ג`.ר.ר טולקין כשכתב את יצירת המופת האלוהית שלו, "שר הטבעות", אך בקרוב נוכל לחזות בגרסה הקולנועית של הספר. בקאן כבר הקרינו השבוע 14 דקות ממנה.
 
הספר חולק לפני יציאתו לאור בתחילת שנות החמישים לשלושה חלקים, מטעמים מסחריים בעיקר. החלק הראשון, "חבורת הטבעת", מהווה גם בסיס לסרט הראשון מבין השלושה שתוכננו. הוא צולם בעיקר באתרים מרהיבים בניו-זילנד בהשתתפות אלפי ניצבים, כשביניהם גם חיילי צבא המקומי.

בין שחקני הסרט: איאן מ`קלן הבריטי (גאנדלף הקוסם), אלייג`ה ווד (גיבור הסרט, ההוביט פרודו), שון אסטין (סם גמג`י), שון בין (בורומיר) וגם ליב טיילר בתפקיד בת הלילית, ארוון, המתוארת בספר כיפהפיה עוצרת נשימה.

בקאן הקימה ההפקה דגם מיניאטורי של הוביטון - עיירתם של ההוביטים - כפי שהיא נראית בסרט. אין זו הפעם הראשונה שמוקרן בקאן סרט שעוד לא יצא, אך גם לזקני הפסטיבל לא זכורה מתקפת יחצ"נות עזה כזו.

שלושת הסרטים צפויים לעלות ביחד 270 מיליון דולרים והמפיקים נוקטים צעדי זהירות. זאת למרות ההצלחה הצפויה נוכח ההתרגשות הרבה בקרב עשרות מיליוני קוראי הספר. צילום כל סרט בנפרד עשוי להוריד את רמת הסיכון הכלכלי בפרוייקט הענק.

רק נקווה שבקרוב לא יסתפקו הקוראים הצעירים והמבוגרים בצפייה בסרט במקום קריאת הספר משלהב הדימיון והפנטזיה, אותו בחרו הקוראים הבריטים לאהוב עליהם ביותר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by