בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בעיה במחשבי ה-FBI עיכבה את הוצאתו להורג של טימוט'י מקווי 

בעיה במחשבי ה-FBI עיכבה את הוצאתו להורג של טימוט'י מקווי

 
 
מאת עידו קינן, מערכת

אלפי מסמכים חשובים, הנוגעים למשפטו של טימוט'י מקווי, שהורשע בפיצוץ הבניין מאוקלהומה, לא הגיעו מהבולשת הפדרלית לידי פרקליטיו של מקווי; גילוי המסמכים הוביל לדחיית הוצאתו להורג בחודש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
למעלה מ-3000 מסמכים, הקשורים למשפטו של האשם בפיצוץ הבניין הפדרלי באוקלהומה ב-95`, טימוטי מקווי, לא הגיעו מהאף.בי.איי לידי פרקליטיו, כנראה בגלל בעיית תוכנה במחשבי הבולשת הפדרלית. גילוי המסמכים הוביל בשבוע שעבר את התובע הכללי של ארצות הברית לדחות בחודש את ההוצאה להורג של מקווי, שיועדה ליום רביעי הקרוב.
 
ביום חמישי הקודם, הודיע משרד המשפטים לפרקליטיו של מקווי על מסמכי העדויות. גורמים במשרד המשפטים הודו, שהמסמכים היו צריכים להגיע לידי מקווי כבר בשלב הגילוי במשפט. למחרת ההודעה, מסר התובע הכללי, ג`ון אשקרופט, כי הורה למפקח הכללי במשרד המשפטים לחקור, מדוע לא הגיעו המסמכים מהבולשת לידי פרקליטיו של מקווי, והוסיף כי ההוצאה להורג נדחית.

אשקרופט סרב לאשר דיווחים על כך, שמערכות המחשב המיושנות של הבולשת הן האשמות באיבוד המסמכים. אולם מקור שמכיר את מערכות המידע של האף.בי.איי מסר לאתר "פדרל קומפיוטר וויק", שאובדן המסמכים הוא רק דוגמה אחת לבעיות במערכות טכנולוגיית המידע המיושנות של האף.בי.איי.

פרשת מסמכי מקווי באה מספר ימים לאחר שהאף.בי.איי בחר בחברת דינקורפ (DynCorp) לבצע את השלב הראשון של תוכניתו התלת שנתית, "טרילוג`י", לשדרוג מערכות המידע שלו ברחבי העולם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by