בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
א.מ.ת מיחשוב תפיץ את מוצרי יבמ 

א.מ.ת מיחשוב תפיץ את מוצרי יבמ

 
 
אבי בליזובסקי, מערכת

החברה המזוהה עם מוצרי סאן תחל להפיץ מוצרים בתחום היוניקס, האחסון והגיבוי; מנכ"ל ויו"ר א.מ.ת: מדובר בפעילות משלימה. סאן תמשיך להיות המוצר העיקרי שלנו בישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת א.מ.ת מיחשוב, שהיתה מזוהה בעבר עם מוצרי סאן, תחל להפיץ גם מוצרים של יבמ. המדובר במוצרים בתחום היוניקס, האיחסון, הגיבוי, ומוצרי תוכנה לניהול רשתות ובקרה.
 
בהודעה שהוציאה החברה לבורסה, היא לא ציינה לאיזה היקף מכירות היא מצפה במוצרי יבמ, אך רק מסרה שמדובר בהכנסה מהותית. לפי הוראת הרשות לניירות ערך, הכנסה מהותית פירושה הכנסה של לפחות 5 אחוזים מהיקף המכירות השנתי של החברה. במקרה של א.מ.ת מדובר בלפחות 13 מיליון שקל, אך קרוב לודאי שמדובר בסכום גדול בהרבה.

שרגא שחק, מנכ"ל ויו"ר א.מ.ת מיחשוב אמר כי מדובר בפעילות משלימה שיש לחברה היום, פעילות שתכניס את א.מ.ת לשווקים חדשים תוך צמיחה בהכנסות. "אין בהסכם זה כל השפעה על פעילותנו עם סאן וגם בעתיד תמשיך סאן להיות המוצר העיקרי שלנו בישראל".

בשנים האחרונות מרחיבה יבמ באופן מתמיד את מערך ההפצה שלה.ומעניין לציין שחברות שסיפקו בעבר ציוד מתוצרת אחרת ומתחרה, החל ממיחשוב ישיר שהתחילו את דרכם בעולם הדגיטלי-קומפאקי, דרך MCO בתחום הניידים ששיווקו קודם רק את קומפאק ועד לא.מ.ת. מיחשוב המזוהה עם סאן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by