בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החמאס : מותר להרוג גם תינוקות ישראלים 
 
 
חדשות  נענע

בארגון טוענים כי הפיגוע בנתניה מהווה תגובה להריגת חמשת השוטרים הפלסטינים. בישראל חוששים משיתוף הפעולה המתרחב בין החמאס לחיזבאללה. טוענים כי עראפת מתיר לארגוני הסירוב לפעול ביד חופשית. הרשות הפלסטינית: אנחנו מגנים כל רצח חפים מפשע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הזרוע הצבאית של החמאס, עז א-דין אל קאסם, נטלה את האחריות לפיגוע היום בנתניה. בארגון אומרים כי המחבל המתאבד הוא מוחמד אל מרמש, בן 20 מטול כרם, שהיה מוכר כמוסלמי דתי קיצוני.
 
בחמאס אומרים כי מדובר בנקמה על הריגת חמשת השוטרים הפלסטיניים בידי ישראל השבוע, אירוע שהתברר מאוחר יותר כטעות מודיעינית של ישראל.

נטילת האחריות על ידי החמאס מבהירה כי החמאס מקבל את עמדת החיזבאללה על פיה כל אזרחי ישראל מהווים מטרה. מחמוד א-זהר, מראשי החמאס אמר היום כי אין אזרחים במדינת ישראל, כולם חיילים. מותר לפגוע גם בתינוקות כי בגיל 18 הם יהפכו לחיילים שילחמו בפלסטינים.

הודעת החמאס פורסמה בתחנת הטלוויזיה של ארגון החיזבאללה בלבנון, כדי למנוע מבוכה מעראפת באם ההודעה הייתה יוצאת מתחומי הרשות. הדבר מעלה חשש בישראל מהתקרבות בין הארגונים. זאת לאחר שהתברר גם כי חלק מהמרגמות וציוד הלחימה שנמצא בספינה לפני כשבועיים סופק על ידי החיזבאללה.

כמו כן טוענים בישראל כי יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר עראפת, חצה את הקו האדום של הקו הירוק. זאת לאחר שעראפת מאפשר לנציגי החמאס לקרוא לפלסטינים לבצע פיגועים בישראל בשידורי הטלוויזיה הפלסטינית, כשעד כה נמנעה הרשות מלקרוא לפגיעה בגרומים ישראליים בתחומי הקו הירוק.

המנהיג הרוחני של החמאס, השייח` אחמד יאסין, אמר היום כי ישראל קוצרת את מה שהיא זרעה. לדבריו "הפיגוע הוא תגובה על התקפות הטנקים והטילים של ישראל על הפלסטינים".

מזכ"ל הנשיאות הפלסטינית, טייב עבד אל רחים, אמר כי הרשות הפלסטינית מגנה כל רצח של חפים מפשע, בין אם הם ישראלים או פלסטינים. לדבריו, "על ממשלת ישראל לשנות את מדיניותה כדי להוציא את האזור ממעגל האלימות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by