בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ביקורת חריפה על רה"מ בישיבת הקבינט 
 
 
חדשות נענע 

השרים מתחו ביקורת הן על דרך קבלת ההחלטות של ראש הממשלה, והן על הפעולה עצמה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הקבינט הביטחוני ערך הבוקר (ראשון) ישיבה, בה הציג ראש הממשלה שרון את תקיפת חיל האוויר בשטחים, ונימק אותה. מיד לאחר מכן התכנסה הממשלה לישיבתה השבועית.
 
ישיבת הקבינט כונסה בעקבות דרישתו של השר אפריים סנה. סנה מחה ביום שישי בפני ראש לשכת ראש הממשלה, אורי שני, על כך שלאחר הפיגוע בחר ראש הממשלה לכנס את שרי המטבחון, ולא את פורום שרי הקבינט, שלא כונס כבר חודש שלם.

השר מתן וילנאי, חבר הקבינט גם הוא, הצטרף לביקורת. "כשיוצאים לתגובה בסדר גודל כזה אי אפשר להסתפק בכינוס המטבחון, וחייבים לעדכן את פורום הקבינט המורחב", אמר הבוקר וילנאי. לביקורת על דרך קבלת ההחלטות הצטרפו גם השר בניזרי ושרים נוספים.

ביקורת חריפה נמתחת גם על הפעולה עצמה. ראש עריית ירושלים, אהוד אולמרט, אמר הבוקר בראיון לגלי צה"ל כי "במאגר התגובות של צה"ל הייתי מעלה בדעתי כמה תגובות טובות מזו". עם זאת, אולמרט הוסיף כי אין בו "שום רחמים כלפי הפלסטינים, שבהתנהגותם מבקשים זאת לעצמם".

גם מפקד חיל האויר לשעבר, אלוף איתן בן אליהו, הצטרף לביקורת על תקיפת חיל האוויר. בראיון לגלי צה``ל אמר בן אליהו: "בנסיבות ובעיתוי הנוכחיים לא הייתי מעלה אף שש עשרה לאויר משום שההשלכות של צעד כזה עלולות להיות קשות ביותר". האלוף בן אליהו אמר, כי הוא סבור שיהיו לתקיפה השלכות שליליות הן מבחינה הסברתית והן בכל הקשור לפירוש שיתנו לצעד הזה מדינות כמו מצרים וירדן.
 

רוצים לדבר על זה?

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by