בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בריטני ב-360 מעלות 
 
 
סיון.קום

Enroute ישיקו משחק חדש לפלייסטיישן 2, שיאפשר צפייה בהופעה של בריטני ספירס מזוויות שונות, לפי בחירת הצופה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משחק די.וי.די לפלייסטיישן 2, הכולל הופעה של הזמרת בריטני ספירס בטכנולוגיית צילום של 360 מעלות, יושק בתחילת השנה הבאה. את המשחק מפיקה חברת אנרוט (Enroute).
 
אנרוט הכריזה על המשחק ביום חמישי האחרון, בכנס משחקי הוידאו E3 שנערך בימים אלה בלוס אנג`לס. החברה מסרה שהמשחק יושק ברבעון הראשון של שנת 2002, אך לא מסרה פרטים נוספים, או את שמו של המשחק.

המשחק יפעיל טכנולוגיה חדשה של אנרוט, המכונה פירסטפרסון (FirstPerson, "בגוף ראשון" בתרגום חופשי). באמצעות הפירסטפרסון, יוכלו השחקנים לצפות בהופעה תוך שליטה על המצלמה, כולל מיקום, תנועה, התמקדות והתרחקות.

לצורך הכנת המשחק, שימשה הטכנולוגיה החדשה של אנרוט לצילומי וידאו ב-360 מעלות של הופעות של ספירס (חברתו של כוכב להקת אנ-סינק). "אני מאוד מתרגשת להיות האומנית הראשונה, שמשתמשת בטכנולוגיה של אנרוט", אמרה ספירס, "זו דרך חדשה ונפלאה לצפות בהופעה".

"עד היום, שימשה הטכנולוגיה הזו בעיקר אפליקציות אינטרנט", אמר סגן-נשיא ומייסד-שותף של אנרוט, פול צ`ה, "אולם כעת היא מתחילה לממש את מלוא הפוטנציאל שלה". לדבריו, המשחק יושק תחילה בפלייסטיישן 2, וימשיך לאחר מכן לפלטפורמות אחרות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by