בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המיתון בצפון אמריקה ישפיע על השוק הישראלי 

המיתון בצפון אמריקה ישפיע על השוק הישראלי

 
 
יהודה קונפורטס, סיון

אומר מנכ"ל קומפאק ישראל. החברה מתכננת צעדי ייעול בסניף הישראלי; צפויה לפטר 7 אחוז מכוח האדם שלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מנכ"ל קומפאק ישראל עמנואל פרץ מעריך היום שלמרות שרווחיות החברה לא תיפגע כתוצאה מהמיתון, הרי שעקב הירידה הצפויה בהיקף המכירות עד סוף השנה, תיאלץ קומפאק ישראל לצמצם את כוח האדם בחברה בשיעור של 7 אחוזים מתוך מצבת כוח אדם של 220 איש.
 
"קומפאק ישראל נהגה מאז ומתמיד בזהירות בכל מה שקשור לגיוס כוח אדם, משכורות והטבות. אין אצלנו שומנים", אמר פרץ. אולם המיתון העמוק בצפון אמריקה משפיע ישירות על השוק הישראלי ובכלל זה קומפאק ישראל. פרץ ציין, כי בטרם נפלה ההחלטה לצמצם בכוח האדם נעשו צעדי ייעול אחרים בשיתוף עם העובדים. כך למשל הוחלט בהסכמה לוותר על חופשת סוף שבוע של העובדים ובני משפחותיהם וכן הוחלט לוותר על השי לראש השנה.

עם זאת ציין פרץ כי קומפאק ישראל ממשיכה להוביל בשוק ה-IT ומשתתפת בכל המכרזים הגדולים. הוא הוסיף כי רווחיות החברה לא נפגעה והיא שומרת על קצב צמיחה אחיד וסביר.

בקומפאק החליטו גם שהליך הפיטורים ייעשה בצורה המכובדת ביותר שניתן לעשות, ליווי המפוטרים וסיוע במציאת מקומות חלופיים, חבילת פיצויים והטבות ייחודית לסניף הישראלי ובעיקר תמיכה אישית ונפשית. "אצלנו לא יהיו אמבולנסים בחצר", אמרו בחיוך כמה מחברי הנהלת החברה אתמול.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by