בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פאוול: המו"מ חייב להתחדש בהקדם 
 
 
חדשות נענע 

מזכיר המדינה האמריקני הפציר הערב בישראל וברשות לאמץ את מסקנות וועדת מיטשל; הוא דרש מהצדדים להפסיק את האלימות, להמנע מצעדים חד-צדדיים ולבנות מחדש את האמון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מזכיר המדינה האמריקני, קולין פאוול, קרא הערב לישראל ולרשות הפסלטינית "להביט קדימה ולצאת ממעגל האלימות חזרה לשולחן המשא ומתן", זאת לדבריו תוך אימוץ מסקנות וועדת מיטשל בידי שני הצדדים והצבת לוח זמנים לחזרה למו"מ בתווך אמריקאי.
 
"הנטל כעת הוא על שני הצדדים, על ראש הממשלה שרון ועל יו"ר הרשות ערפאת, להוכיח שהם אכן עושים ככל יכולתם לעצור את האלימות ולשוב למסלול של הדברות", כך אמר הערב פאוול, שעה קלה לאחר פרסום מסקנות וועדת מיטשל.

פאוול הכריז כי משרד החוץ האמריקני ירתם בתקופה הקרובה באינטנסיביות לסוגייה השיראלית-פלסטינית ולשם כך הוא אף ישלח לאזור את אנשיו ואם יהיה בכך צורך הוא עצמו יתערב בעניין אישית. עם זאת ציין פאוול כי רק כאשר תפחת האלימות באזור לחלוטין יהיה אפשר לראות לאיזה מתווה של הסדר או מו"מ ניתן להגיע.

פאוול ציין כי נכון לשעה זו אין לו תוכניות לצאת למזרח התיכון ולהפגש עם מנהיגי האזור, אך הוא פנה בדבריו למזכ"ל האו"ם, קופי ענאן וראשי מדינות האזור בקריאה להרתם למאמצי הגישור והפסקת האלימות בין ישראל לרשות. "זו לא שעה להטיל את האשמה במי מבין הצדדים, יש להפסיק את האלימות ולשוב לדבר", אמר פאוול.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by