בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מכונית תופת נוספת התפוצצה בירושלים 
 
 
חדשות נענע 

- שני נפגעים קל, וכ-29 נפגעי הלם. הגי'האד האיסלאמי לקח אחריות. הפיצוץ - סמוך למקום בו התפוצצה הלילה מכונית תופת נוספת; המשטרה: מדובר בשתי חוליות שונות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מכונית תופת התפוצצה הבוקר (ראשון) בפינת הרחובות חשין ויפו בירושלים. במשטרת ירושלים דיווחו על שני פצועים קל, ועל כ-29 נפגעי הלם.
 
אתר הפיגוע בירושלים
 אתר הפיגוע בירושלים   
המכונית שהתפוצצה מוקמה ברחוב יפו 34, כ-200 מטרים במורד הרחוב מהמקום בו התפוצצה אמש מכונית תופת אחרת.

עדי ראיה דיווחו על פיצוץ ראשוני גדול מאוד, ובעקבותיו כארבעה פיצוצים נוספים.

ממשטרת ירושלים דווח, כי המטען שנשאה המכונית הורכב מפצצות מרגמה ומסמרים. כתוצאה מהפיצוץ, הועפו ששה נפלים של פגזי מרגמה למקומות שונים באזור, עד למרחק של כ-100 מטרים, ומסמרים הועפו עד לכיכר ציון, מרחק של כ-170 מטרים.

חבלני המשטרה פירקו את כל נפלי הפגזים שאותרו.
 
גורמי ביטחון העריכו הבוקר כי מכונית התופת הזו, בשונה מזו שהתפוצצה אמש בירושלים, הוצבה שם על-ידי חוליה המגיעה מרמאללה. אנשי החוליה חשודים גם בהפעלת מכוניות תופת נוספות בעיר, בשכונות בית-ישראל ומאה-שערים.

את האחריות לפיגוע נטלו גדודי ירושלים, הזרוע הצבאית של ארגון הג`יהאד האיסלאמי. גורם מטעם הארגון התקשר לתחנת הטלוויזיה של החיזבאללה, "אל מנאר" והודיע כי הפיגוע התבצע כהזדהות עם החיזבאללה והלבנונים במלאת שנה לנסיגת צה"ל מלבנון, "ועל פשעי ישראל נגד העם הפלסטיני".
 
 

החזית העממית אחראית לפיגוע אמש

מכונית התופת של ליל אמש התפוצצה במגרש חניה סמוך למטה משטרת ירושלים, במגרש הרוסים. באירוע היו חמישה נפגעים, כולם נפגעי הלם.

את האחריות לפיגוע אמש נטל ארגון החזית העממית לשחרור פלסטין. דובר הארגון מסר כי הפיגוע בוצע על ידי הארגון בתגובה להפצצת חיל האוויר ברצועה, לניסיון החיסול של פעילי תנזים והחזית העממית במחנה הפליטים בלטה, ולתוקפנות הישראלית בכללה. "הפעולה באה להוכיח כי לא יהיה שקט וביטחון לישראלים כל עוד הפלסטינים לא השיבו לעצמם את אדמתם ואת זכויותיהם", אמר.

מפכ"ל המשטרה, רב-ניצב שלמה אהרונישקי, אמר הבוקר בראיון לגלי צה"ל כי "לא ניתן למנוע את כל הפיגועים, אבל בימים בהם המשטרה סובלת ממחסור בכוח-אדם עליה לקבל תגבור גם מהרשויות המקומיות ומחברות אבטחה פרטיות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by