בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בני הנוער שנפצעו באצטדיון יצאו מכלל סכנה 

בני הנוער שנפצעו באצטדיון יצאו מכלל סכנה

 
 
חדשות נענע 

עם זאת, הם עדיין פצועים באורח קשה ; רוב הפצועים האחרים שוחררו. ההתאחדות: המשטרה אשמה. המשטרה: הצלנו חיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שני בני הנוער שנפצעו קשה במשחק הכדורגל באיצטדיון קרית אליעזר בחיפה, יצאו מכלל סכנה: שרון כהן, בת 17 מהרצליה, נותקה ממכשירי ההנשמה, ומצבה מוגדר כעת בינוני; מצבו של אמיר רנד, בן 15 מקרית ים, מוסיף להיות קשה, אך מוגדר עתה כיציב.
 
פרט לשני בני הנוער נותרו בבית החולים רמב"ם בחיפה רק שבעה פצועים, כולם במצב קל. שאר הפצועים במשחק, כ-32 במספר, שוחררו לבתיהם במהלך הלילה.

שר המדע, התרבות והספורט, מתן וילנאי, אמר בתגובה לאירוע באצטדיון כי "מחובתנו להעניש קבוצות שהקהל שלהן לא יידע להתנהג. קבוצות צריכות לחנך את הקהל שלהן". הוא הוסיף כי לאחר החג, יכנס את ראשי הספורט לדיון בדרכים למנוע את האלימות במגרשים.

המהומה פרצה אתמול (שבת) באצטדיון, כאשר בדקה ה-80 למשחק בין מכבי חיפה למכבי תל אביב, כשאוהדי חיפה חשו בטוחים בזכייתה של קבוצתם באליפות, ניסו אלפים מהם לפרוץ למגרש. כתוצאה, נמחצו עשרות אוהדים אל הגדרות, ונדרסו בידי האוהדים שזרמו מהיציעים אל כר הדשא.

בהתאחדות לכדורגל האשימו אתמול את המשטרה, שנמנעה לפתוח את השער בו קרה האירוע, למרות הדוחק. מפקד תחנת חיפה ניצב-משנה ראובן אריה דחה בתוקף את האשמות, ואמר כי תפקוד שוטריו הציל חיים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by