בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קומפאק מחסלת את מותגי הארמדה והדסקפרו 

קומפאק מחסלת את מותגי הארמדה והדסקפרו

 
 
אבי בליזובסקי, סיון.

הצעד בא כתשובתה לתחרות ההולכת וגוברת מכיוונה של דל, שחלפה על פני קומפאק כספקית הגדולה בעולם של מחשבים אישיים ברבעון הראשון של השנה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במאמץ ליישר את סל המוצרים שלה, עומדת קומפאק לחסל את מותגי ארמדה ודסקפרו, נוסף על עוד כמה מותגים. החברה תאחד אותם לקו אחד. המחשבים מהקו החדש יצבעו צבעי שחור וכסף, במקום צבע החול הנוכחי.
 
כל קווי המוצרים הנוכחיים יעברו שינוי שם מותג במהלך 12 החודשים הקרובים. בין היתר יועברו למותג החדש המחשבים השולחניים, תחנות העבודה וה"לקוחות הרזים" שהיום מכונים תחת הכותרת iPaq.
הצעד יהיה תשובתה של קומפאק לתחרות ההולכת וגוברת מכיוונה של דל, שחלפה על פני קומפאק כספקית הגדולה בעולם של מחשבים אישיים ברבעון הראשון של השנה. ואולם בקומפאק טוענים כי התוכניות להחלפת המותגים החלו לפעול לפני תשעה חודשים, ואין להם כל קשר לתחרות. מותג הדסקפרו מלווה את קומאפק ב-12 השנים האחרונות, ולדעת מומחים היה צורך דחוף באיחוד הקווים ובפישוטם.

אולם לא כל המותגים ייעלמו. "מותג הפרסריו ימשיך לשמש את השוק הביתי ומותג ה- iPAQ ישמש למוצרים חדשניים", אמר האנס דה יונג, דירקטור בחטיבת מכשירי הגישה בסניף ההולנדי של קומפאק.

בקומפאק ישראל מוסרים בתגובה: "לקומפאק יש שלושה מותגים בתחום המיחשוב האישי - דסקפרו - למחשבים שולחניים, ארמדה - למחשבים ניידים, ופרסריו - לשוק הצרכני. סדרה נפרדת היא סדרת ה-iPaq, שמתמחה בגישה לאינטרנט, ממחשבים שולחניים ועד למחשבי כף יד.

נכון שעומדות להיות סדרות חדשות של מחשבים שולחניים ושל ניידים ארגוניים, אולם מוצרי הארמדה והדסקפרו ימשיכו להיות מיוצרים, כאשר הכוונה היא ליצור סדרה חדשה שתופיע בקרוב, נוסף על ארמדה ועל דסקפרו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by