בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נכשל המיזוג בין לוסנט לאלקטל 

נכשל המיזוג בין לוסנט לאלקטל

 
 
מערכת דה-נט

סלע המחלוקת היה התעקשותה של לוסנט שהחברה החדשה תתבסס על "מיזוג בין שווים"; גורם שהיה מעורב במיזוג: לוסנט רצתה שותפות אסטרטגית לא השתלטות חד צדדית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת לוסנט האמריקאית (Lucent Technologies) וחברת אלקטל הצרפתית (Alcatel) הודיעו אתמול (שלישי), כי לא הגיעו להסכמה על המיזוג ביניהם
 
שתי החברות אומנם הסכימו על השווי הכלכלי של העיסקה, שאמורה הייתה להסתכם ב-23 מיליארד דולר, אך המגעים למיזוג הופסקו בשל התעקשותה של לוסנט שהחברה החדשה תתבסס על "מיזוג בין שווים".

גורם שהיה מעורב במיזוג אמר: "העיסקה נפלה מהסיבות הלא נכונות" וגורמים אחרים הוסיפו שמחלקות קשה התקיימה סביב שמה של החברה החדשה והרכב דירקטוריון החברה.

עוד אמר הגורם: "לוסנט הבהירה, כי היא אינה מעוניינת בהשתלטות חד צדדית. לוסנט אינה למכירה וכל מה שהיא רצתה זה שותפות אסטרטגית".

המיזוג בין שתי החברות אמור היה להיות אחד הגדולים בתולדות שוק הטלקומוניקציה. לוסנט הפכה מאז הקמתה בשנת 1996 לאחת מהחברות הגדולות בארצות הברית ובעולם בשוק התקשורת עם שווי של יותר מ-40 מיליארד דולר ואלקטל היא החברה הרביעית בגודלה באירופה ביצור ציוד טלקום.

שתי החברות פרסמו הודעה קצרה המודיעה על כישלון המיזוג בתום מרתון של דיונים ועם פרסום ההודעה עלתה אלקטל במסחר שלאחר הסגירה בשבעה אחוזים ולוסנט ב-.2.8 אחוזים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by