בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון: אסור לשאול כל הזמן עד מתי  
 
 
חדשות נענע 

ראש הממשלה הודיע בישיבת הקבינט הבוקר ואחר כך גם במליאת הכנסת כי הממשלה ממשיכה בהפסקת האש; שר הביטחון: יש גבול גם לסבלנות הישראלית; שר החוץ: הפסקת האש מעניקה לישראל נקודות זכות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ממשלת ישראל ממשיכה לפי שעה למלא אחר הנחיות דו"ח מיטשל ועומדת מאחורי הפסקת האש החד-צדדית, כך עולה מהודעת ראש הממשלה במליאת הכנסת לאחר שהבוקר התכנס הקבינט המדיני-ביטחוני לדיון בהמשך ההסלמה במצב.
 
"אני יודע שאני מותקף על שהחלטתי על הפסקת אש, ואני מודיע שהאחריות שעל כתפיי חייבה אותי לעשות זאת מתוך ראיית התמונה כולה. אסור לשאול כל הזמן עד מתי. מי ששואל זאת יפסיד", אמר שרון בכנסת.

עם זאת, הבוקר נשמעו גם קולות אחרים הקוראים להתיר לצה"ל ליזום פעולות נגד הפלסטינים. שרת החינוך, לימור לבנת, אף קראה לממשלה לחזור בה מהפסקת האש.

שר הביטחון, בנימין בן אליעזר, אמר כי הוא מקווה שהצד הפלסטיני יבין שיש גבול גם לסבלנות הישראלית, עם זאת שב וחזר על מחוייבותה של הממשלה למהלך הפסקת האש עליו הכריזה. "ברגעים כאלה אתה נזקק למקסימום התבונה כדי לדעת כיצד להגיב", אמר בן אליזער.

שר החוץ, שמעון פרס, אמר כי הפסקת האש מעניקה לישראל נקודות זכות רבות בדעת הקהל העולמית. "זו טעות מצידו של ערפאת לא לקבל את הפסקת האש. עליו לקבל את תוכנית מיטשל ללא עוררין מכיוון שהאלימות הזו לא מובילה לדבר וגורמת נזק גם לפלסטינים", אמר פרס.

שר החוץ אף טען כי ישראל חייבת להמשיך בהפסקת האש כדי שערפאת יצטייר בעולם באור של מחרחר מלחמה וטרור ולא כמי שחפץ בשלום. דבריו אלו זכו לביקורת מצד שר הבריאות, שלמה בניזרי, שאמר כי "מה זה יעזור אם ערפאת יוצג כטרוריסט עם הטרור בשטח יימשך".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by