בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
150000 מכשירי פאלם נמכרו בישראל משנת 98 

150000 מכשירי פאלם נמכרו בישראל משנת 98

 
 
לובו ויזנר, מערכת סי

סמנכ"ל השיווק של כלנית:הפוטנציאל השיווקי עוד גבוה, המכשיר שמוצב תחילה כסמל סטטוס הופך לפופולרי

 
 
 
 
 
 
 
 
 


השבוע השיקה חברת כלנית את שני דגמי הפאלם החדשים, M500 ו- M505. לדברי סמנכ"ל השיווק בחברה, אלון סקרבין, בישראל יש כ-150 אלף מכשירי פאלם והיד עוד נטויה.
 

"הפוטנציאל למכירת מחשבי כף יד בארץ הוא עוד גדול. יש לזכור ששיווק הפאלם בעברית החל רק בשנת 98`. בתחילה המוצר מוצב כסמל סטטוס למנהלים. כדי לחדור לקהל רחב יותר, בנינו אסטרטגיה שיווקית, כתבנו ספר הדרכה בעברית, פרסמנו מודעות, ערכנו סמינרים, פיתחנו ערוצי הפצה למכירות, ולימדנו את החנויות כיצד למכור את המוצר", אומר סקרבין.

סקרבין מספר על מספר יישומים שפיתחה כלנית, המיועדים לפאלם. "פיתחנו מילון שמופץ כבר יותר מחצי שנה כיישום עצמאי. הייחוד שלו: 500,000 מילים. הוא נוצר בשיתוף פעולה עם WIZCON. אתה פשוט מצביע על מילה ומקבל את התרגום. הזכרנו כבר את המילון בשיתוף WIZCON, יש פאלמדינט - יישום לעורכי דין, עם 150 חוקים, יישום לסוכני ביטוח, הכוללים קבלת הצעות מחיר במקום ועוד. כל אלה פיתוחים שלנו, ויש פיתוחים של צד שלישי, כמו CALLBO שזה מעין דפי זהב לפאלם, בנוסף יש ספר תהילים שלם לפאלם, משחקים שפותחו בארץ ועוד.

סקרבין מספר עוד שהנכונות מצד הלקוחות, לשלם עבור יישומים לפאלם הולכת וגדלה: "בארצות הברית, המכשיר מסופק עם חוברת ובה רשימת יישומים נוספים שניתן לרכוש בתשלום".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by