בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יריד תעסוקה וירטואלי עולה לאוויר בהיי טק ג'וב 

יריד תעסוקה וירטואלי עולה לאוויר בהיי טק ג'וב

 
 
גיא גרימלנד, מערכת ס

היריד, שמיועד לדורשי העבודה בתחום היי טק, יעלה ב-3 ליוני וימשך שבועיים; במהלכו ניתן יהיה להתכתב עם נציגי החברות בצ'ט

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביום ראשון הקרוב תעלה לאויר עיר ההייטק הוירטואלית "הייטק City", דרך אתר האינטרנט היי טק ג`וב, בו יושק יריד תעסוקה וירטואלי המיועד לדורשי העבודה בתחום ההיי טק. מדובר ביריד וירטואלי ראשון מסוגו, בו חברות יציגו את המשרות הפנויות לצד אפשרות להתכתב בצ`ט עם נציג בכיר מהחברה.
 

בנוסף כל חברה תוכל תחשוף באמצעות היריד הוירטואלי תמונות וסרטי וידאו של החברה, ניתוחים פיננסים וסיורים וירטואלים בחברה .

"הייטק City", כמו יריד פיזי, יוגבל בזמן והוא מתוכנן לעלות לאוויר למשך שבועיים. בכניסה ל - "הייטק City" יצוייד הגולש במזוודה בה יוכל לשים את המשרות המעניינות אותו, והנתונים השונים מהחברות בהם יבקר. תוך כדי גלישה ניתן גם לשלוח באופן ישיר את קורות החיים למשרה הפנוייה.

מנהלת "הייטק City", ענת גלעדי, הסבירה על מהותו של היריד הוירטואלי: "ירידי התעסוקה הפיזים אינם מסוגלים לספק את העובדים האיכותיים, שחברות ההיי טק מחפשות, כיוון שהעובדים האיכותיים חוששים לחשוף עצמם בריש גלי כמחפשי עבודה. האנונימיות, שביריד התעסוקה הוירטואלי, מאפשרת גם לעובדים הבכירים והאיכותים יותר בשוק העבודה לחשוף עצמם לאפשרויות עבודה חדשות". מעבר להיותו של היריד הוירטואלי מקור מרוכז להצעת משרות פנויות, הוא מהווה כלי תדמיתי מדרגה ראשונה עבור חברות ההיי-טק. `הייטק City` פותח אפשרות בפני חברות ההיטק להעביר בצורה מרוכזת והנוחה ביותר את תדמית החברה לקהל המטרה שלה, שבאופן שוטף גם כך רוב שעות היום חשוף לרשת האינטנרט".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by