בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ספרים למחשבי כף יד - עוד חזון למועד 

ספרים למחשבי כף יד - עוד חזון למועד

 
 
גיא גרימלנד, מערכת ס

שבוע הספר העברי נפתח, אבל עדיין לא קיים יישום שיאפשר קריאה של ספרים במחשבי כף-יד; סמנכ"ל השיווק של חברת כלנית מתנדב להסביר מדוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 


שבוע הספר העברי יפתח במוצאי שבת, אבל באופן לא מפתיע, מי שיחפש בין הדוכנים ספרים לקריאה דרך מחשבי כף יד עשוי להתאכזב. הסיבות לכך הן ברורות. רוב מחשבי כף היד מגיעים עם זיכרון מוגבל שיכול לאחסן מספר מוגבל של טקסטים. סיבה אחרת היא שעדיין לא פותח האפליקציה שתאפשר לקרוא ספרים שלמים דרך מחשב כףהיד ואולי הסיבה החזקה מכולם היא שלרוב האנשים קשה לוותר על המגע עם הכריכה מעור ודפי הנייר.
 

באתר של חברת כלנית ניתן למצוא תוספים (DeskPilot, HandFax), כלים (Palm Searcher, Pilot Explorer), משחקים (8 ball, Darts 501), מחשבונים (Daily Money, Loan Wizard),יישומים (Alarm, Birth Date) ומסמכים (Cookbook, J-shopper). ספרים? יוק.

סמנכ"ל השיווק של חברת כלנית, אלון סקרבין: "כרגע הפאלמים מיועדים בעיקר ליומנים וקריאת טקסטים קצרים. עוד לא ניתן לקרוא ספרים, אבל אני מניח שברגע שימציאו את הפלטפורמה המתאימה זה יהיה אפשרי. בשלב זה אני לא מאמין שמישהו ינסה לקרוא ספרים דרך הפאלם. גם מבחינתנו זה עדיין לא עסקי לשווק כזה דבר. אני מניח שבפאלמים החדשים שיש אפשרות להרחיב להם את הזיכרון ניתן יהיה לעשות את זה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by