בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הסטארט-אפים מתכננים את 'הבריחה הגדולה' 

הסטארט-אפים מתכננים את 'הבריחה הגדולה'

 
 
מערכת דה-נט

החברות מתכננות בחשאי מעבר לארה"ב, כך טוען מנהל שותף בקרן 'סיד פרטנרס', מייקל אייזנברג

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בענף ההיי טק מתקשים להתמודד עם האוירה הקשה שנוצרה בישראל בחודשים האחרונים. לא די בכך שענף ההיי טק בעולם כולו סובל ממיתון כעת מדווחים גורמים בכירים מהענף על כך שחברות מקומיות רבות מתכננות לעבור לארצות הברית.
 
"מעריב" מדווח, כי אתמול (ראשון) אמר מנהל שותף בקרן ההון-סיכון ישראל סיד פרטנרס, מייקל אייזנברג, כי "חברות סטארט-אפ ישראליות מכינות תוכניות מגירה למעבר לארצות הברית".

לדברי אייזנברג החברות מתכננות להעביר את הפיתוח לארצות הברית עד שייגמר המשבר. "העובדה שהקיץ מתקרב מקלה על מעבר המשפחות", הוסיף.

מנהל קרן ארגוקווסט בישראל, יעקב גולדמן, אמר כי הבאת משקיעים זרים לביקור בישראל ולפגישה עם חברות מקומיות הופכת למשימה קשה יותר ויותר.

"בספטמבר-אוקטובר עוד חשבו שזה עניין זמני, אבל אנחנו חיים את זה כבר 8 חודשים, וזה הולך ומחמיר. המשקיעים לא אומרים בגלוי שהם לא מעוניינים להגיע עכשיו לישראל, אבל הפגישות איכשהו הופכות לשיחות ועידה", הסביר גולדמן.

דברים אלה מתיישבים היטב עם דבריו של יועץ לשרה דליה איציק, ינון אלרועי שאתמול אמר ל-TheNet, כי לא מעט חברות ההיי טק ישראליות נוהגות לצאת יותר לחו"ל ולהיפגש עם משקיעים זרים מאשר להביאם ארצה.

אלרועי ציין שבכוונת השרה לקיים דיון מיוחד בעניין בימים הקרובים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by