בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הושלם המיזוג בין וואלה! ל-IOL 

הושלם המיזוג בין וואלה! ל-IOL

 
 
מערכת דה-נט

עד סוף שנת 2001 יפוטרו 60 אחוז מהיקף העובדים בשתי החברות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
וואלה! תקשורת הודיעה היום (רביעי), כי הליכי המיזוג בין וואלה! ל-IOL הושלמו לאחר שאושרו באסיפות בעלי המניות של שני הגופים. לאחר המיזוג תחזיק בזק בינלאומי בכ-30 אחוז מהמניות ואחוז דומה ימצא בידי קבוצת הארץ. בזק בינלאומי וקבוצת הארץ ישקיעו 9 מיליון דולר בחברה המאוחדת.
 
במסיבת עיתונאים משותפת שנערכה בבית סוקולוב סיפר מנכ"ל וואלה, עופר לוי, שעד סוף שנת 2001 יפוטרו 60 אחוז מהיקף העובדים בשתי החברות. לוי ציין, כי עד עתה קוצצה 50 אחוז ממצבת כוח האדם ועד סוף 2001 יפוטרו מספר מועט נוסף של עובדים.

על פי תחזיות החברה היא צפויה להגיע לרווחיות באמצע שנת 2002 ועד אז יתחייבו בעלי המניות העיקריים, בזק בינלאומי וקבוצת הארץ, לדאוג להזרים את הסכומים הנחוצים להמשך הפעילות והפיתוח של החברה.

התחזית העסקית מתבססת בין השאר גם על הערכת הכנסות מפרסום וכן על מגוון מקורות הכנסה של החברה, מפעילויות כגון: חיזוק המסחר האלקטרוני, מודעות לוח, מכירות כרטיסים ברשת, וגם מסדרה ארוכה של פעילויות חוץ אינטרנטיות.

יו"ר וואלה! ובזק בינלאומי, דר` ליאורה מרידור אמרה: "בזק בינלאומי בחרה להשקיע בוואלה! המאוחדת, משום שהחברה מעניקה לפעילות האינטרנט של בזק בינלאומי ערך מוסף חשוב ומשום שהיא מאמינה, שזו השקעה שתניב פירות נאים בעתיד".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by