בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
השיח' יאסין: נמשיך להאבק בכל פלסטין 
 
 
חדשות נענע 

כך אמר היום מנהיג החמאס בתום הפגנה בעזה; קודם לכן הבהירו בכירים בתנועה כי היא אינה עומדת מאחורי הפסקת האש עליה הכריז ערפאת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מנהיג תנועת החמאס שב והכחיש אחר הצהריים כי החמאס הצטרף להפסקת האש עליה הכריז ערפאת. יאסין: "נמשיך בהתנגדות בכל פלסטין ובכל האמצעים".

 
 
השייח יאסין אמר עוד בתום הפגנה גדולה לציון 34שנים למלחמת ששת הימים אחה"צ בעזה, כי משמעותה של קבלת הפסקת האש היא "הנפת דגל לבן" כלשונו, כך מדווחת סוכנות הידיעות רויטרס.

ארגוני ההתנגדות הפלסטינים הבהירו היום, כי אינם מקבלים את הפסקת האש עליה הכריז יו"ר הרשות ערפאת, זאת למרות שהלילה - בפגישה של נציגי הפלגים עם ערפאת - הוחלט על הורדה דרסטית של האלימות. כרוז ברוח זו אף הופץ ע"י הפתח` והחמאס.

עם זאת, הבוקר מסרו אנשי שתי התנועות גרסאות סותרות בשאלה, האם התקבלה החלטה בשני הארגונים, על הפסקת הפיגועים בשטחי ישראל בתקופה הקרובה, אם לאו. 

הפסקת האש נועדה להביך את הממשלה

יותר מכך, גם בתוך תנועת החמאס עצמה הגירסאות שונות זו מזו: איסמעיל אבו שנב, בכיר בתנועת החמאס, אמר הבוקר כי אכן הושגה הבנה בין הארגונים לבין יאסר ערפאת, אולם מטרתה להביך את ממשלת ישראל וליצור לחץ מצד אזרחיה לנסיגה מהשטחים הכבושים.

בצהריים הבהיר בכיר אחר, מחמוד א-זהאר, כי מדיניות החמאס הייתה ונותרה המשכה של האינתיפדה, וכי היא תיישום "בכל מקום ובכל האמצעים".
 
 

רוצים לדבר על זה?

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by