בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש ממשלת שבדיה - לישראל 
 
 
חדשות נענע 

יגיע בסוף השבוע, ויפגש ביום ראשום עם ראש הממשלה. באיזור שוהים גם מתווכים אירופים, אמריקאים ורוסים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בסוף השבוע יגיע לישראל ראש ממשלת שבדיה, גוראן פרסון. פרסון, שנועד בשבוע שעבר עם ערפאת, יוועד ביום ראשון עם שרון, וידון עמו בדרכים להניע את תהליך השלום. לפגישה יצטרף גם שליח האיחוד האירופי, חביאר סולאנה.

 
 
יצוין, כי שבדיה היא הנשיאה התורנית של האיחוד האירופי.
 

מתווך מארה"ב: ראש ה-CIA

ראש סוכנות הביון האמריקנית, ג`ורג` טנט, שוהה באיזור, ונפגש אמש (חמישי) עם ראש הממשלה ויו"ר הרשות הפלסטינית. היום תתקיים ברמאללה פגישת תיאום ביטחונית בראשותו של טנט.

לאחרונה שהה טנט באזור בחודש אוקטובר; מאז עזב, רק דרגים נמוכים יותר של ה-CIA השתתפו במאמצי התיווך. שובו של טנט לאיזור מראה, כי הממשל האמריקני מגביר את מאמצי התיווך באזור.
 
 

אירופים, תורכים, רוסים: כולם מנסים לעזור

 
האיחוד האירופי שלח השבוע גם משקיפים מיוחדים, שנשלחו לשטחים על-מנת לפקח על יישום הפסקת האש בצד הפלסטיני. המשקיפים נפגשו עם ראשי מנגנוני הבטחון הפלסטינים, ומקיימים סיורים בשטח לבדיקת יישומה של הפסקת האש.

שליח אחר לאיזור הגיע אתמול מטעם ראש ממשלת תורכיה. השליח, פארוק לוגוגלו, נפגש אמש עם ראש הממשלה, והביע את נכונותה של המדינה לסייע בתהליך השלום ככל שתתבקש.

באיזור מסייר כעת גם השליח הרוסי המיוחד, אנדריי ודובין, שנשלח לאיזור לאחר הפיגוע בדולפינריום. ודובין נפגש עם שר החוץ, שמעון פרס, ויפגש גם עם מנהיגים פלסטיניים וירדנים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by