בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נאפסטר: עכשיו סרט הקולנוע 

נאפסטר: עכשיו סרט הקולנוע

 
 
גיא גרימלנד, מערכת ד

חברת ליברטי מדיה הודיעה כי קיים תכנון לעשות סרט על המוח מאחורי נאפסטר, שון פנינג

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשיית נאפסטר של שון פנינג כבר הספיקה לשגע לא מעט גולשים בעולם האינטרנט, אבל יכול להיות שבקרוב, החשיפה שיקבל פנינג תהיה רבה אף יותר. סוכנות הידיעות AP הודיעה, כי חברת ליברטי מדיה (Liberty Media Group) החליטה לעשות סרט על נאפסטר ועל פנינג.
 
למרות שעדיין אין אישור רשמי לידיעה, מספר דובר חטיבת הכבלים בליברטי מדיה, מארק מק`ארתי, כי אכן קיים תכנון לעשות סרט על נאפסטר. "אני יכול לאשר שאנחנו מפתחים פרויקט בשם נאפסטר", הסביר מק`ארתי, אך סירב לחשוף פרטים נוספים.

בכירים בנאפסטר סירבו אף הם לאשר את הידיעה ואת העובדה, כי דיברו עם מישהו מחברת הסרטים, אך גורמים בכירים טוענים שתסריטאי בשם סקוט פילדס נשכר כדי לראיין חברים של פנינג מתקופתו כסטודנט באוניברסיטה.

חברת נאפסטר הוקמה במהלך שנת 1999 ומייד עם המצאת טכנולוגיתPeer to Peer, שאיפשרה החלפת שירים ברשת, היא זכתה לפופולאריות גואה בקרב מיליוני גולשים בעולם.

חברות התקליטים שהבינו את גודל הנזק שעשויה נאפסטר לגרום מיהרו להגיש נגדה צו מניעה, אשר מורה לה לחסום החלפת שירים המוגנים בזכויות יוצרים.

השבוע נודע כי נאפסטר חתמה על הסכם עם שלוש חברות תקליטים גדולות שיאפשר למנויי נאפסטר להוריד שירים של ורנר מיוזיק של AOL- טיים ורנר, EMI ו-BMG של ברטלסמן עבור תשלום חודשי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by