בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שניים מפצועי פיגוע הירי נותחו 

שניים מפצועי פיגוע הירי נותחו

 
 
חדשות  נענע

נפצעו קל עד בינוני מאש פלסטינים סמוך להתנחלות חלמיש. הלילה שרפו מתנחלים שדות פלסטינים באיזור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שניים מפצועי פיגוע הירי, שאירע אמש (רביעי) סמוך להתנחלות חלמיש, נותחו הלילה בבית החולים תל-השומר. שני הפצועים נפגעו מקליעים: אחד במותנו, והשני בזרועו. מצב שניהם הוגדר בינוני.
 
הפצוע השלישי בפיגוע נותח במשך הלילה, ומאושפז במחלקה האורטופדית בבית החולים. מצבו הוגדר קל.

שלושת הישראלים, תושבי ההתנחלות נווה צוף, נפצעו אמש (רביעי) מאש שירו פלסטינים אל מאחז נווה יאיר, הסמוך להתנחלות חלמיש באיזור רמאללה.

במשך הלילה, הגיעו מתנחלים מהיישוב נווה-צוף למקום הפיגוע, שרפו שדות פלסטינים, הרסו חממות ועקרו עצים. לאחר מכן חסמו את הכביש לתנועת כלי רכב פלסטינים עד הבוקר, אז פינתה אותם המשטרה בכוח.

מוקדם יותר הושלכו שני בקבוקי תבערה לעבר כוח מג"ב, סמוך למצוקי עיסאוויה, מצפון לירושלים. אחד מבקבוקי התבערה התנפץ והתלקח. איש לא נפגע ולא נגרם נזק. השוטרים ירו באוויר ופתחו בסריקות. עוד בגדה, אש פלסטינית נפתחה אמש לעבר בסיס מג"ב, סמוך לג`נין. לא היו נפגעים, ולא נגרם כל נזק. חיילי צה"ל השיבו אש לעבר מקורות הירי.

ברצועת עזה נפתחה אש פלסטינית לעבר מוצב צה"ל סמוך לרפיח, ולעבר מוצב צה"ל סמוך להתנחלות גני טל שבגוש קטיף. גם באירועים אלה לא היו נפגעים ולא נגרם כל נזק, והחיילים השיבו אש לעבר מקורות הירי.

סמוך לחצות נורו גם שתי פצצות מרגמה לעבר היישוב נווה דקלים. הפצצות נחתו באזור בין חאן יונס לנווה דקלים, בשטח פלסטיני. גם באירוע זה לא היו נפגעים, ולא נגרם כל נזק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by