בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עימותים בין פלסטינים לכוחות צה"ל בגדה וברצועה 

עימותים בין פלסטינים לכוחות צה"ל בגדה וברצועה

 
 
חדשות נענע 

לפי דיווח נוסף, שטרם אושר, ירו חיילי צה"ל לעבר עיתונאים זרים ברצועה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אש פלסטינית מנשק קל נורתה בצהרים (חמישי) לעבר כוח צה"ל סמוך לרפיח. כמו כן הושלכו לעבר הכוח נפצים. לא היו נפגעים, ולא נגרם נזק. חיילי צה"ל לא השיבו באש.
 
מוקדם יותר בשעות הבוקר התפרעו עשרות פלסטינים בככר גרוס שבחברון, ויידו אבנים בחיילי צה"ל. החיילים השיבו בירי גז מדמיע וכדורי גומי. בשני הצדדים לא היו נפגעים, והמהומות נרגעו.

 

הפלסטינים: יש פצועים. צה"ל: לא שמענו

בתוך כך, דיווחן היום מקורות פלסטינים על מספר תקריות בהם נפגעו פלסטינים. צה"ל הכחיש אחד לאחד את כל הדיווחים האלו.

ראשית דווחו הפלסטינים על 20 פועלים מג`נין שנפצעו, כביכול, מגז מדמיע, במהלך עימותים שפרצו במחסום טייבה בינם לבין חיילי צה"ל, שסירבו לאשר את כניסתם לעבודה בישראל.

מאוחר יותר דיווחו המקורות על שישה סטודנטים מאנוברסיטת ביר-זית, שנפצעו היום מירי כדורי גומי וגז מדמיע סמוך לכפר סורדא, צפונית לרמאללה. גם במקרה זה, טענו הפלסטינים, פרצו המהומות לאחר שחיילי צה"ל עצרו את תנועתם של הפלסטינים - במקרה זה, לאוניברסיטה.

דיווח שלישי שהתקבל ממקורות פלסטינים, טוען כי תושבת יריחו בת 35 ילדה הבוקר במחסום צה"ל ביריחו, לאחר שהחיילים סירבו לאפשר לה להגיע לבית חולים ברמאללה. לדברי הפלסטינים, האשה והתינוק במצב בינוני.

ובדיווח נוסף, מסרו הפלסטינים כי כוח צה"ל ירה אל עיתונאים זרים שסיירו בדיר אל בלאח, במרכז רצועת עזה.

בצה"ל, כאמור, הכחישו את כל הדיווחים; הדיווח על מחסום טייבה והדיווח על היולדת הוכחשו מיסודם, ולגבי הדיווח על ההתפרעויות בדרך לאוניברסיטת ביר-זית, אישר צה"ל את ההתפרעויות, אך הכחיש כל שימוש בגז מדמיע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by