בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מחקר: הודו - המקום הטוב ביותר לפיתוח תוכנה 

מחקר: הודו - המקום הטוב ביותר לפיתוח תוכנה

 
 
מערכת דה-נט

מחקר שערכה חברת המחקרים קובע, כי הודו היא בעלת תשתית אנושית מבוססת בתחום; עוד קובע המחקר, כי ארה"ב תוציא יותר מ-17.6 מיליארד דולר עד 2005 לשירותי מיקור חוץ של פיתוח תוכנה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מחקר שערכה חברת המחקרים IDC לאחרונה קובע, כי ארצות הברית, תוציא יותר מ-17.6 מיליארד דולר על שירותי חוץ של פיתוח תוכנה בחו"ל בשנת 2005 -פי שלושה מהמקובל כיום.
 
"הודו היא בעלת תשתית מבוססת, אנשים בעלי שליטה מלאה באנגלית, השכלה גבוהה ומאגר עצום של אנשי תכנה מוכשרים. עובדות אלו הופכות את הודו למקום הטוב ביותר לפיתוח תוכנה באאוטסורסינג", כך אמרו לאחרונה אנליסטים בחברת המחקרים IDC.

"הסיבה העיקרית לייצוא עבודות פיתוח לחו"ל ככלל ולהודו בפרט, היא עלות נמוכה, אבל לדעתי שיקול מרכזי נוסף הוא ההכרה הגוברת ביכולות הגבוהות של תעשיית התכנה ההודית", אמר בתגובה מנהל הפיתוח העסקי של NPI, צבי קושניר.

NPI היא הסניף הישראלי של חברת Network Programs, המספקת פתרונות תוכנה ללקוחות בתחומי טכנולוגיה מובילים כמו מסחר אלקטרוני, טלקומוניקציה, ואינטרנט. החברה מוציאה עבודות פיתוח תוכנה מישראל למרכז פיתוח בהודו.

ההוצאות על סחר אלקטרוני ופיתוח יישומי אינטרנט יצמחו במהירות ויהוו נתח הולך וגדל בהוצאות עבודות פיתוח לחו"ל. ההוצאות על תחומים אלה בלבד יגיעו ליותר מ- 5.6 מיליארד דולר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by