בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אופיס XP מאפשרת לנווט גולשים לאתרי החברה 

אופיס XP מאפשרת לנווט גולשים לאתרי החברה

 
 
אבי בליזובסקי, מערכת

אנליסטים בחברות מחקר שונות מעריכים: למיקרוסופט יכולת להפנות את משתמשיה לאתר MSN, זאת באמצעות השימוש בתגיות החכמות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
התגיות החכמות, טכנולוגיה שהוסיפה מיקרוסופט לגרסת האופיס החדשה שלה, גרסת אופיס XP, ואשר תהווה מרכיב חשוב גם בגרסת חלונות XP, יתנו לחברה שליטה מסוימת על בחירת האתרים שאליהם נכנסים הגולשים, על התוכן שהם רואים ברשת וכן על השירותים אותם יקבלו המשתמשים.
 

אתר Cnet מדווח, כי התגיות החכמות יהדקו את הקשר בין התוכנות החדשות של מיקרוסופט לבין האינטרנט.

"זו עוד דוגמא לדרך שבה מיקרוסופט משלבת את ישומי האינטרנט עם מערכת ההפעלה באופן שיעניק לה עדיפות במתן שירותי אינטרנט", אמר אנליסט בגרטנר, מייקל סילבר. "זה בדיוק מה שמיקרוסופט עשתה בעבר, באמצעות השילוב של מערכות שקודם לכן היו חיצוניות, לתוך מערכת ההפעלה שלה , תוך ניצול היתרון בתחומים בהם שולטים, כדי לחדור לתחומים בהם אין להם שליטה". כך למשל כתיבת שם חברה באתר MSN MoneyCentral תעלה את שערי המניה שלה, דבר שעשוי לפגוע בספקיות אחרות של נתוני בורסה.

גם האנליסט כריס לה-טוק מחברת המחקר גרנסי אומר, כי האסטרטגיה דומה לזו של שילוב אינטרנט אקספלורר בחלונות 95 ו-98`, אך עולה עליה בהרבה, בכך שלא מדובר במערכת הפעלה או בדפדפן אלא ביישומים.

בעוד מיקרוסופט טוענת שכל אחד יוכל לכתוב תגיות חכמות, הן עדיין עובדות רק בגרסאות החדשות ביותר של החברה, ונכון לעכשיו ולתקופה הנראית לעין, 90 אחוז מהתגיות החכמות יסופקו על ידי מיקרוסופט. הדבר יעניק לה יתרון, משום שהיא תוכל להפנות לחומרים בתוך MSN ולהגדיל את התעבורה באתריה, על חשבון אתרים מתחרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by