בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא קומטאץ', אמיר לב: 'באמצע השנה הבאה נגיע לרווחיות' 

נשיא קומטאץ', אמיר לב: 'באמצע השנה הבאה נגיע לרווחיות'

 
 
גיא גרימלנד, מערכת ד

חברת קומטאץ' זכתה למענק של מיליון שקל ממשרד המדען הראשי ולדעת נשיא החברה היא מתחילה לצעוד בדרך להשגת יעדיה העסקיים; לב: "פיטרנו 60 אחוז מהעובדים...אנחנו בדרך קדימה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא חברת קומטאץ`, אמיר לב, יכול להתחיל לחייך. לפני כחודש חתמה החברה על הסכם עם מיקרוסופט לשילוב שירותי דואר אלקטרוני ב-Exchange, לפני שבוע עם ספקית האינטרנט השלישית בארצות הברית, ג`ם קראקר (Jamcracker) והשבוע עם יוניסיס לאספקת חבילת מסרים מאוחדים. היום נודע כי החברה זכתה למענק של מיליון שקל ממשרד המדען הראשי.
 

בראיון לאתר theNet אומר לב: "המענק הזה הוא לא הדבר היחידי שלוקח אותנו קדימה. יש לחברה גם מנגנוני מימון אחרים. המענק של המדען עוזר לנו לפתח את שרת האימייל שלנו עבור ספקי שירות שהוא למעשה אחד מקווי המוצר הבכירים שלנו". למרות זאת לב לא הקל ראש בחשיבות של המענק, "בזמנים נורמלים המענק מאוד עוזר. לנו למשל, זה עזר לפני שמונה שנים כשרק התחלנו לעמוד על הרגליים, אז זה היה מהותי מאוד. בשנתיים האחרונות היו מקורות מימון אלטרנטיביים. שהיו זולים וקלים להשגה".

לב התייחס גם לתוכניות העתידיות של החברה ואמר: "אנחנו רוצים לגייס חמישה מיליון דולר ואני מאמין שבאמצע השנה הבאה נגיע לרווחיות. פיטרנו 60 אחוז מהעובדים שלנו וצמצמנו מאוד את ההוצאות. הבעיה היתה משכורות העובדים ורק ברבע השני של השנה התחלנו לטפס קדימה, כי לצעדי ההתייעלות היה מחיר, פיצויים וכדומה. כעת אנחנו עומדים ברוב ההסכמים שלנו ולמעשה אנחנו צועדים קדימה החל מחודש מארס, אז החלו המוצרים שלנו, שפותחו עוד בשנת 99, לצאת. חתמנו על הסכם עם מיקרוסופט לשילוב של שירותי הדואר האלקטרוני ב-Exchange ולפני שבוע עם ספקית האינטרנט השלישית בארצות הברית, ג`ם קראקר (Jamcracker). השבוע חתמנו על הסכם עם יוניסיס לאספקת חבילת מסרים מאוחדים".

לגבי העבר טען לב, כי הבעיה של קומטאץ` היתה שרוב לקוחותיה היו מתחום הדוט.קום. "וודאי שהמיתון פגע בנו. אחת החברות הראשונות שנפגעו היא אנחנו. מרבית לקוחות שלנו בשנה שעברה היו מהדוט.קום והם לא עמדו בתשלומים וזו היתה הבעיה. רק עכשיו אנחנו יוצאים קדימה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by