בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הטלפון הנייד שלך צילצל? שלם קנס 

הטלפון הנייד שלך צילצל? שלם קנס

 
 
אורן ליברמן, מערכת ד

ברזיל: קנסות יוטלו על מחזיקי מכשירי טלפון סלולריים המצלצלים במקומות ציבוריים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רוב בלייני ברזיל יכולים להיות מרוצים, חלקם האחר, כדאי שיתחילו לדאוג. במהלך נרחב שקודם על ידי מנהלי מקומות ציבוריים רבים במדינה, הוחלט להטיל קנסות על אזרחים שהטלפון הסלולרי שלהם יפריע את הנאתם של אחרים. קנסות יוטלו על המפריעים בבתי הקולנוע ומקומות ציבוריים אחרים וכן גם על פוליטיקאים המפריעים את סדרן התקין של ישיבות חשובות.
 
בהמלצתו של שר התעשייה והתרבות בברזיל, הוחלט לפרסם את דבר הטלת הקנסות עוד בטרם יוחלט ליישמם באופן שגרתי. בעלי הטלפונים הסלולריים מוזהרים – "שימוש בטלפון הנייד במקום הלא נכון, עלול לעלות ביוקר".

בחודשים האחרונים דיווחנו על מספר מדינות השוקלות הצבת "משבשי קליטה" במקומות ציבוריים כמו בתי קולנוע, תיאטראות, פרלמנטים ועוד, אלה יחסמו את קליטת הטלפונים וימנעו את הצלצולים המרגיזים. בין המדינות השוקלות נושא זה, סינגפור הונג קונג וקנדה. בישראל הועלתה הצעה לעשות שימוש במשבשי קליטה במשכן הכנסת., בהמלצתו של שר התעשייה והתרבות בברזיל, הוחלט לפרסם את דבר הטלת הקנסות עוד בטרם יוחלט ליישמם באופן שגרתי. בעלי הטלפונים הסלולריים מוזהרים – "שימוש בטלפון הנייד במקום הלא נכון, עלול לעלות ביוקר".

בחודשים האחרונים דיווחנו על מספר מדינות השוקלות הצבת "משבשי קליטה" במקומות ציבוריים כמו בתי קולנוע, תיאטראות, פרלמנטים ועוד, אלה יחסמו את קליטת הטלפונים וימנעו את הצלצולים המרגיזים. בין המדינות השוקלות נושא זה, סינגפור הונג קונג וקנדה. בישראל הועלתה הצעה לעשות שימוש במשבשי קליטה במשכן הכנסת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by