בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
טקויז'ן תפיץ בארץ כונני AFC  

טקויז'ן תפיץ בארץ כונני AFC

 
 
מערכת דה-נט

המדיה החדשה של IBM תביא להגדלת צפיפות הכונן הקשיח פי 4; תשמש בעיקר לאחסון פורמטים דגיטליים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת טקויז`ן תתחיל בקרוב בשיווק שלantiferromagnetically-coupled media, זאת במסגרת הכוננים הקשיחים של יבמ למחשבים ניידים מסוג Travelstar.
 
המפתח לפריצת הדרך של יבמ בתחום אחסון הנתונים הוא שכבה בעובי של שלושה אטומים של היסוד הכימי רותניום (ruthenium), מתכת יקרה הדומה לפלטינה, המונחת בין שתי שכבות מגנטיות. העובדה שאטומים ספורים בלבד הם בעלי השלכות כה דרמטיות גרמה לכמה ממדעני יבמ להתייחס את שכבת הרותניום באופן בלתי רשמי כאל "פלא".

הציפוי הרב-שכבתי החדש, או בשמו הטכני antiferromagnetically-coupled (AFC) media, צפוי עד שנת 2003 לאפשר לכוננים קשיחים לאחסן 100 מיליארד בייט (ג`יגה-בייט) של נתונים בכל אינטש מרובע.

שיווק מדיית ה-AFC מתחיל בימים אלה במסגרת הכוננים הקשיחים של יבמ למחשבים ניידים Travelstar, עם צפיפות נתונים של עד 25.7 ג`יגה-בייט לאינטש מרובע. בבוא הזמן מתכננת יבמ לשלב את מדיית ה-AFC בכל קווי מוצרי הכוננים הקשיחים שלה.

צפיפות הנתונים הגדלה, המתאפשרת על-ידי מדיית ה-AFC צפויה לפשט תהליכים של אחסון נתונים דיגיטליים בכמויות הולכות וגדלות על ידי צרכנים, כגון מוסיקה, צילומי תמונות, מצגות ווידיאו ולהאיץ את מגמת התעשייה לקראת כוננים קשיחים במידות קטנות יותר הצורכים פחות אנרגיה, ולזרז את יצירתם של יישומי מדיה דיגיטלית מרובי-נתונים חדשים
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by