בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לסוני חסרו ביקורות טובות, אז היא המציאה מבקר 
 
 
חדשות נענע 

מי צריך בכלל מבקרים ? סוני היתה צריכה רק כמה ביקורות אוהדות, שישובצו על כרזות הסרטים שלה. אז היא המציאה את הביקורות בעצמה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
התובע הכללי במדינת קונטיקט בארצות הברית פתח בחקירה נגד חברת "סרטי סוני", חברת הבת של סוני העוסקת בקולנוע, בחשד שהחברה "המציאה" מבקר קולנוע שאינו קיים, ושיבצה את ביקורתו בכרזות הפרסומת של אחדים מסרטיה.
 
התובע הכללי, ריצ`ארד בלומנטל, קיבל שורה של תלונות מהציבור, על ביקורת קולנוע של המבקר דייויד מאנינג, הכותב לעיתון ה"ריגפילד פרס" - כתב ועיתון שמעולם לא התקיימו במציאות. בלומנטל פתח מיד בחקירה כנגד החברה: "הייתי נותן להתנהגות כזו חמישה כוכבים שחורים", אמר; "זהו פרסום שקרי ומטעה".

מאנינג, המבקר הפיקטיבי, הוא פרי דימיונם הקודח של אנשי השיווק של סוני, ונוצר בסוף יולי של השנה שעברה. הוא נודע בביקורות האוהדות שלו; בין השאר, כינה את השחקן הית` לדג`ר "הכוכב הלוהט של השנה", שיבח החום את "האיש השקוף" בכיכובו של קווין בייקון, ואמר על הקומדיה "החיה", בכיכובו של רוב שניידר: "הצוות המנצח שהביא לכם את `ביג דדי` מביא לכם ווינר חדש".

רוב שניידר, כוכב "החיה", אמר בתגובה כי "החברה תמציא עכשיו גם מישהו שייקח את האחריות לפאשלה". שניידר לא פספס בהרבה: יומיים אחר-כך הודיעה החברה כי שני אנשי שיווק בכירים בה הושעו, בחשד כי הם "הוריו" של מאנינג.

הגילוי החדש נחשף רק ימים מספר לאחר שסוני הודתה כי שילמה לבעלי אולמות קולנוע בכדי שיקרינו את הקדימון של "החיה" לפני סרטים קופתיים במיוחד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by