בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פלאפון נגד פרטנר ולהיפך 

פלאפון נגד פרטנר ולהיפך

 
 
גיא גרימלנד, דה-נט

חברת פרטנר השיקה היום שישה שרותי תוכן חדשים, אבל לטענת פלאפון מדובר בשרותים שכבר קיימים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תרגיל ביחסי ציבור או מסע פרסום לגיטימי? זו השאלה שעלתה לאוויר בעקבות מסיבת עיתונאים שקיימה היום (ראשון) חברת הסלולר, פרטנר, מפעילת רשת אורנג`, בבית סוקולוב, במהלכה הוצגו שישה שירותי תוכן חדשים.
 
שרות ICQ SMS, מאפשר ללקוחות אורנג` לקבל הודעות ממנויי ICQ ברשת האינטרנט ישירות למכשיר הסלולרי ולענות להן חזרה למחשבו של השולח, היה המרכזי שבהם, אבל אליו נוספו שרותים נוספים.

שירות DATE, המאפשר היכרויות על ידי חיבור בין מודעות המתפרסמות באתר "אטרף" באינטרנט לבין מכשיר האורנג`, שירות SONG4U, מאפשר ללקוחות אורנג` לשלוח שיר בצירוף ברכה אישית, שירות הודעות תמונה, מאפשר לשלוח הודעה המשלבת תמונה עם הקדשה אישית, שרות ORANGE RINGTONS, המאפשר להוריד צלצול ממבחר של 700 צלצולים ושירות ORANGE ICONS, המאפשר להוריד אייקונים ממבחר של כ- 500 אייקונים.

סמנכ"ל השיווק בפרטנר תקשורת, יעקב קדמי, אמר: " פרטנר משלבת בשרותיה שלוש יכולות: SMS, גלישה סלולרית ושרותי מידע ובידור קוליים. למעלה ממליון לקוחות אורנג` משתמשים בשרותי המידע ומשלמים רק על שרותים נצרכים ללא דמי שימוש חודשיים.
מנויי אורנג` מעבירים קרוב ל- 40 הודעות בממוצע בחודש וזה מספר ללא תקדים בשוק הסלולרי".

שעות ספורות חלפו מאז ההכרזה של אורנג` על שירותי התוכן החדשים, ופלאפון מיהרה להגיב. בהודעה שנשלחה לעיתונות נאמר: " לשמחתנו פרטנר ממשיכה במסורת של השקת שירותים הקיימים כבר בחברת פלאפון מזה זמן. לדוגמא, היום הכריזה פרטנר על השקתו של שירות הכרויות חדש הפועל מזה שנה בהצלחה מרובה בפורטל הצעירים של גו נקסט. השירות מדורג שם על ידי אלפי צעירים כאתר מספר אחד בראש סדר העדפותיהם. בנוסף לכך הם השיקו שירות הכולל "ברכה ושיר", המהווה העתק מדויק של שירות "שיר וברכה" של פלאפון אשר פועל מזה 9 חודשים בהצלחה מרובה, לכל לקוחות פלאפון וביניהם הצעירים.

בנוסף, טענו בפלאפון כי, שירות ה- ICQ-SMS שמציעה פרטנר הוא העתק חיוור לשירות ICQ האמיתי אשר יושק בפלאפון בשבועות הקרובים, במסגרת שירותים מבוססי מיקום, כך שכל צעיר יוכל לדעת מי מחבריו נמצא בקרבתו הגיאוגרפית".

בחברת אורנג` אישרו את טענת פלאפון בדבר הפעלת שירות ה-SMS מזה מספר חודשים, אולם לטענת החברה, השירות הופעל במסגרת ניסיונית, ואילו היום נערכה ההשקה הרשמית.

השירות "החדש" של אורנג` פועל הלכה למעשה מזה כחצי שנה. כל משתמשי ICQ בגרסת 2000b ובעלי מכשירי סלולר הפועלים ברשת אורנג` יכלו להנות ממנו גם ללא ההכרזה הרשמית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by