בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פאלם: רק חברות שיספקו הגנה מווירוסים ישרדו 

פאלם: רק חברות שיספקו הגנה מווירוסים ישרדו

 
 
גיא גרימלנד

כך צופה מנהל תחום אבטחת מידע בחברת CA, גלעד ירון. לדבריו בשנים הקרובות צפוי גידול במספר הווירוסים שיופצו נגד מכשירי כף-יד

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מנהל תחום אבטחת מידע בחברת CA, גלעד ירון, צופה כי בשנים הקרובות מספר הווירוסים שיופצו לגרסאות הכף יד יגדל, ורק חברות שידעו לספק הגנה רב מערכתית יצליחו בענף אבטחת המידע.
 

זאת למרות העודה שעד עתה רק מספר מועט של וירוסים הופץ נגד מכשירי כף יד (טלפונים סלולרים, מחשבי כף יד).

ירון התייחס לנושא וירוסים במכשירי כף יד ואמר: "לא רבים שמים לב, אבל פאלמים ומכשירי כף יד אחרים מכילים מידע עסקי חשוב, כגון: פגישות, קשרים עסקיים ועוד. אנשים לא מודעים לנוכחות של המידע והחשיבות להגן עליו".

לדברי ירון, הבעיה העיקרית במכשירי כף יד היא היכולת שלהם לקלוט מידע ממקורות שונים ברשת, למשל טעינת תוכנות, קבלת מידע באינפרא רד ועוד. "ככל שהמערכת פתוחה יותר", אומר ירון, "כך היא מסתכנת יותר בחשיפה לוירוסים, אם לא נוקטים באמצעי זהירות".

ירון אף התייחס לקשר שיש בין מכשירי כף יד למחשבים ווירוסים ואמר: "חשוב לבחון את התוכנות שמגיעות למכשירי כף היד מהמחשב. הרבה פעמים אנשים טוענים תוכנות פריוואר (Freeware) שמופצות ברשת וצריך לבדוק אותן".

"דבר נוסף, חשוב לדאוג שלמכשירי כף היד תהיה תוכנה המאפשרת הגנה מפני וירוסים".

ירון אף צופה, כי בעתיד רק חברות שיוכלו לספק הגנה רב מערכתית מלאה מפני וירוסים ישרדו: "חברות שיספקו פתרונות גם למכשירי כף יד וגם למחשבים, כמו מוצר ה- E trust שלנו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by