בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לקוחות WOW חויבו באלפי שקלים 

לקוחות WOW חויבו באלפי שקלים

 
 
מערכת דה נט

משתתפים בניסוי של חברת בזק באינטרנט מהיר התבקשו לשלם אלפי שקלים מבלי שאישרו כי ברצונם להצטרף לשירות; בנוסף החשבונות הגיעו ארבעה חודשים מאוחר יותר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת בזק חייבה בתשלום לקוחות שהצטרפו לניסוי שערכה בשירותי WOW - שירות האינטרנט המהיר של החברה - מבלי שלקוחות אלו חתמו על מסמכים המאשרים כי ברצונם להצטרף בתשלום לשירות.
 

עיתון "ידיעות האחרונות" דיווח היום (שני) כי עוד נודע שעקב תקלה במערכת החיוב של בזק, החשבונות הגיעו למשתתפי הניסוי רק ארבעה חודשים מאוחר יותר, והסתכמו באלפי שקלים עבור כל משתתף.

הניסוי החל לפני כשנה והסתיים בסוף דצמבר 2000. בעיתונות דווח כי בזק הודיעה באופן חד משמעי שהניסוי עומד להסתיים ושמעתה בכוונתה לגבות כסף עבור השירות, אולם משתתפי ניסוי הודיעו, כי לא קיבלו על כך שום הודעה.

הפתעה אחרת נרשמה בחודש אפריל, כאשר לקוחות החברה, שהשתתפו בניסוי ולא היה ידוע להם שהחל מדצמבר עליהם לשלם את השירות, נתבקשו לשלם עבור השירות כשקיבלו לביתם חיוב על תקופה זו.

מבזק נמסר בתגובה כי החברה פרסמה את מועד חיוב הלקוחות עבור שירות WOW עם הפיכתו לשירות מסחרי באתר הכניסה לשירות, אותו כל גולש מזדמן חייב לעבור.

עוד ציינה בזק בתגובתה כי דיוור ישיר נשלח לכל משתתפי הניסוי.

"הצלחנו להגיע לחלק מהמשתתפים גם בטלפון", נאמר בהודעת החברה, "לצערנו, בגלל תקלה במערכת החשבונות של החברה לא יכולנו לחייב את הלקוחות מייד עם תחילת השירות בתשלום - אלא רק מאפריל".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by